#70
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,35 ct. Eén steentje ontbreekt.
Bague en or jaune et blanc 18 K sertie de brillant ayant un poids total de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,35 ct. Une petite pierre manque.No longer availableDim. 8,82 gEstimate: € 500/600 -
#205
Bracelet en or blanc 14 K serti de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 10,65 gEstimate: € 700/800 -
#107
“Kantklosster”. Een gesculpteerd beeldje met benen gezicht.
#31
#140
Bague en or blanc et jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 400/500 -
#675
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
#478
#800
Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.
#125
Broche art déco en or blanc et jaune 14 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 700/1000 -
#548
#86
Table marquetée sur pied central, tablette décorée d’une étoile géométrique.No longer availableDim. Ø: 96 cmEstimate: € 50/80