Similar lots by type
-
#58Een reeks van vier meerkleurige aardewerken borden. Delft, XVIIIe eeuw.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 140 / 150 -
#24Een lot van twee gravures:“Saint Mary’s Abbey, York”. 1721“Voorstelling van de industriële vooruitgang in de XIXe eeuw”.
Deux gravures: “Saint Mary’s Abbey, York”. 1721. Et “Le progrès industriel au XIXe siècle.”No longer availableDim. 18,5 x 37 & 18,5 x 30 cmEstimate: € 45 / 55 -
#12Een antieke kaart van Antwerpen. Gravure, afkomstig uit een Atlas.
Carte d’Anvers ancienne. Gravure prise d’un Atlas.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#112Een fijn gesculpteerde Christus. XVIIIe eeuw, met kader uit de tijd.
Corpus Christi finement sculpté. XVIIIe siècle avec cadre d’époque.No longer availableDim. 30 x 22 cm (corpus)Estimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#703GuérinEen steengoed vaas met meerkleurig glazuur en een gestileerd reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Vase en grès polychromes avec décor en relief stylisé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#222Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Secrétaire régional en chêne à trois grands tiroirs et tablette rabattable. Pieds fuselés rainurés. Pays mosan, époque Louis XVI.No longer availableDim. 109 x 123 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.
Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 50 / 70 -
#752Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#194Paul PermekePeriod: 1918 - 1990“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400 / 600 -
#755Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.No longer availableDim. 77 x 95 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#333Een lot van drie dekseldoosjes van tin en messing in de vorm van eenden.
Lot de trois boîtes couvertes en étain et laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#4Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een cachepot van meerkleurig Chinees aardewerk met een Europees decor van wapenschilden in cartouches en blauwe bloemenmanden op gele fond.
Cache-pot en porcelaine de Chine polychrome à décor européen de blasons dans des cartouches et de corbeilles de fleurs bleues sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#791Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
Un sabre arabe à lame gravée.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#341Een eenvoudige houten schildersezel.
Chevalet de peintre en bois.No longer availableEstimate: € 980 / 120 -
#628Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100 / 120

