Similar lots by type
-
#693Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#661Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300 / 500 -
#641Michel Hereman“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#647Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#734“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#698Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#751Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#409Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#589“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90 / 120 -
#617Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500 / 600 -
#691Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#211“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#608Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500 / 600 -
#485Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#623“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#413Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#601Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800 / 900 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300 / 1400 -
#495Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#587Een paar kindjes van wit en meerkleurig porselein. Chinees werk.
Paire de petits enfants en porcelaine polychrome. Travail chinois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 360 / 400 -
#453Een lot ivoor en been, bestaande uit parfumflesjes, haarspelden, Chinese figuurtjes, grote en kleine diertjes.
Lot d’ivoire et d’os comprenant des flacons à parfum, des épingles, de figurines chinoise et des grands et des petits animaux.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#363Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Aurel VladPeriod: °1954“Ograda Mystica”. Een paar grote houtsculpturen met personages en dieren. Achteraan gesigneerd.
“Ograda Mystica”. Paire de sculptures en bois aux personnages et animaux. Signature au verso.No longer availableDim. h: 232 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#564Léonor Fini“Tweeling”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Jumeaux”. Litho. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#125Een 18 karaats wit gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 56,60 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#343Kleine kolompendule. Veer te repareren.
Petite pendule à colonnes. Ressort à réparer.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 60 -
#814Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à / 60 -
#660“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Niiky (?)
“Intérieur”. Technique mixte sur papier. Porte une signature: Niiky (?).No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Zes diverse recipiënten met deksels van bewerkt hout. Oorspronkelijk boterpotten. Borana, Zuid-Ethiopië. We voegen er een bolle lederen tas aan toe, versierd met pareltjes.
Six récipients divers aux couvercles en bois travaillé. D’origine des beurriers. Borana, Ethiopie du Sud. Nous ajoutons un sac sphérique en cuir décoré de petites perles.No longer availableEstimate: € 40 / 50


