Similar lots by type
-
#512R. Blomme
“Annemie. Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Annemie. Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée '75.No longer availableDim. 22 x 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Hilde Van de Walle
“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#519
“Hoevelandschap”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Enkele vlekjes.
“Paysage agricole”. Technique mixte sur papier. Monogramme. Quelques taches.No longer availableDim. 27 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#632Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Carnaval Rio”. Een gravure op papier. Een print met Artist Proof. Gesigneerd.
“Carnaval Rio”. Une gravure sur papier. Une estampe avec Epreuve d'Artiste. Signée.No longer availableDim. 41 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#209Gerard CoxPeriod: 1864 - 1931
“Boslandschap met Beek”. Pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Paysage forestier avec ruisseau”. Dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55 / 75 -
#454
“Figuur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Figure”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 74 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#484
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Niet gesigneerd.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Non signée.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#489Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femmes Dans Un Jardin”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd, 117/135. Gedateerd 1977.
“Femmes Dans Un Jardin”. Une lithographie. Signée et numérotée, 117/135. Datée 1977.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 320 / 380 -
#59Maurice HagemansPeriod: 1852 - 1917
“Vissershaven”. Een aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
“Port de pêche”. Une aquarelle. Signée et datée 1881.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85 / 100 -
#474
“Constructivistisch naakt” Pastel op papier. Russische school.
« Nu constructiviste » Pastel sur papier. École russe.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953
“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85 / 100 -
#599Hans Bogaerts
“Aan de kerk van Wemmel”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“À l'église de Wemmel”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239
“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘56.
Paysage. Technique mixte sur papier. Signé et daté '56.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#14
“Boerenkar”. Potlood op papier. Draagt monogram “J-B-L” en toeschrijving aan Jean-Bastien Lepage.
Charrette de ferme. Crayon sur papier. Porte le monogramme 'J-B-L' et l'attribution à Jean-Bastien Lepage.No longer availableDim. 23 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#662Joz. De Swerts
“Joz. De Swertz”. Een zelfportret in pastel op papier.
“Joz. De Swertz”. Un autoportrait au pastel sur papier.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#430
Een paar 18 K roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,43 ct.No longer availableDim. 0,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#318
Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#335
Twee kandelaars, waarbij één tinnen en één koperen (XVIIIe en XXe eeuw).
Deux bougeoirs, un en étain et un en cuivre (XVIIIe et XXe siècle).No longer availableDim. h: 19 & 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#633
Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#134
“De lezer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Le lecteur”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562
Drie langgerekte eironde designvazen van mineraal.
Drie vases ovales allongés en minéraux.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 75 / 100 -
#259
“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 100 / 180 -
#398
Een jardinière van Chinees porselein met meerkleurig bloemendecor. Schade aan de rand en met gat in de bodem.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor floral multicolore. Bord abîmé et trou dans le fond.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585
“Amor”. Een metalen engel.
“Amor”. Un ange de métal.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235
Een regulateur in houten kast met glas in lood.
Un régulateur dans une caisse en bois avec vitrail.No longer availableDim. 75 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#683
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
Cafetière en métal argenté. Anglais, marqué en bas.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 30 / 40