Other lots in this auction
-
#228
Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#845Val Saint-Lambert
Twee groene vazen van geslepen kristal. Gemerkt
Deux vases en cristal taillé vert.No longer availableDim. h: 21; 17 cmEstimate: € 80/120 -
#510
Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 9 ct sertie d’un saphir de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 250/350 -
#336
Een paar gebeeldhouwde bergères in Régencestijl.
Une paire de bergères sculptées, style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/100 -
#773Broad Street Hill & Robert Hill & Co.
Een chapeau claque en twee vilten hoge hoeden. Engeland.
Un chapeau claque et deux hauts de forme en feutre. Angleterre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015
“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#850
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een aardbeienschaal, een kruikje van ‘Vat 69’, een mandje, een schaaltje, een Onze-Lieve-Vrouw, een gedrukt miniatuurtje en een lampje.
Un lot de porcelaine et de faïence, comprenant un plat à fraises, une cruche ‘vat 69’, un panier, un plat, une Vierge , une miniature et une petite lampe.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#139Bernard De Pooter
“Begijnhof te Lier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1951.
”Béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signée. Datée 1951.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#718Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120/280 -
#901
Een halfrond bijzetmeubeltje met drie tapse poten en twee schuifdeurtjes. Een deurtje beschadigd.
Petit meuble d’appoint en demi-lune sur trois pieds gaines et à deux petites portes glissantes.No longer availableDim. b: 67 cmEstimate: € 80/120 -
#637
Een gevarieerd lot ivoor en been, waarbij een spaarpotje in de vorm van een ton, brievenopeners, stempels, een miniatuurmeubeltje, enz. XIXe eeuw.
Un lot d’ivoire et os, comprenant une tirelire en forme de fût, des coupe-papier, estampes, un meuble miniature, etc. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#871
Een set van vijf vazen van kleurloze vazen met mauve motieven.
Un ensemble de cinq vases incolores, motifs mauves.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 40/50