#828
Een paar vazen van paars glas.
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#73H. Hughes & Son
Een oude Engelse sextant in houten koffertje.
#230
Een bijzonder 18 karaats geel gouden armband bezet met parels en twee amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de deux perles et de deux améthystes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600 / 700 -
#375
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#389
Une feuille de timbres postes, année Rubens 1977, encadrée. Avec loupe philatélique et découpeuse.No longer availableDim. 33 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
#45
Een 18 karaats geel gouden zegelring met bloedsteen.
#112Jacobs
“Pierrots”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#576
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 230 cmEstimate: € 120 / 200