Other lots in this auction
-
#547
Een paar metalen boekensteunen versierd met een golfer en zijn caddie. Op marmeren voetstuk.
Une paire de serre-livres en métal à décor d'un golfeur et de son caddie. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 160/200 -
#27Val Saint Lambert
Een drageoir van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Un drageoir de cristal taillé et doublé rouge. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#301
Een paar kleine antieke messingen schijfkandelaars.
Une paire de petits bougeoirs à disque en laiton antique.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#492Gelper
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Composition". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#421
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#296
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#660
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50/80 -
#353
Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.No longer availableDim. h: 19 cm en kleinerEstimate: € 60/100 -
#109Salvador Dali
“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
"Inferno chant 15". Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 250/350 -
#289
Een ingekaderd vaandel van de Belgische jagers te voet. 1891.
Une bannière encadrée des chasseurs à pied belges. 1891.No longer availableDim. 66 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#279
“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Port de pêche". Encre sur papier. Illisiblement signé et daté '77.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 50/70