#620DKNYEen roestvrij stalen horloge in originele doos.
#288Val St-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
#376Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#113Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#293Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
#643“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#508Een vaas van rood Muranoglas.
#537Een lot van vier verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.
#90Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000 / 1200