#462LiebigEen gemengd lot Chromo’s en postkaarten.
Un lot de Chromos et de cartes postales.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#782Een Engelse cakestaander met drie niveaus. Regency-stijl.
#696Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 500 / 600 -
#8“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
#14Jules De Bruycker“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#152Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
#70Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450 / 550