Other lots by Pauwels
Other lots in this auction
-
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#551
Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.
Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#72Boeije
“Heidelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#553
Een lot van drie verschillende karaffen, waarbij twee glazen en één van kristal. Bijgevoegd een klein ijsemmertje met verguld messingen montuur.
Lot de trois carafes différentes dont deux en verre et une en cristal. Attaché est un petit seau à glace avec cadre en laiton plaqué or.No longer availableDim. H:13-34cmEstimate: € 60 / 80 -
#357
“Madonna’s”. Drie identieke wassen beelden onder een stolp.
"Madones". Trois figures de cire identiques sous une cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Victoria Ashlea Originals
Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.No longer availableDim. H:46-48cmEstimate: € 40 / 60 -
#128
Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#346
Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35 -
#261
Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
Une carafe en cristal doublé bleu et taillé à monture de col et bouchon en argent 800‰ poinçons Delheid. Probablement Val Saint Lambert, mais non marquée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 70 / 80 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#594Jan De Bruin
“Verlichte man”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 55 exemplaren buiten de plaat.
"Homme éclairé". Une lithographie. Signée et numérotée sur 55 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#524
“Straatzicht met pomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd, onleesbaar.
"Vue sur la rue avec pompe". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 60x80cmEstimate: € 80 / 100