Other lots in this auction
-
#49
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#361
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
Une grue en jadéite sculptée sur un socle en bois. Travail chinois.No longer availableDim. h:18 + 5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#302
Een paar tegeltableaus naar werken uit de XVIIe eeuw.
Une paire de tableaux de carreaux d'après des œuvres du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Val Saint Lambert
Een grote coupe van rood gedubbeld en geslepen kristal op voetstuk, versierd met een verguld decor van personages in een fries. Gemerkt. Barst in het centrum.
Une grande coupe en cristal rouge doublé et taillé sur piédouche, ornée d'un décor doré de personnages en frise. Marqué. Fêlure au centre.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#384
“Italiaanse boerenmarkt.” Olieverf op board. Randschade. Draagt handtekening.
“Marché des agriculteurs italiens.” Huile sur carton. Dégâts aux bords. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 41 cmEstimate: € 260 / 320 -
#373Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Viertasca
Giuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.
Giuseppe Armani. "Aigle aux ailes déployées". Grande statue en biscuit multicolore. Marqué Edizione Limitata 114/1000. Avec étiquette et sur socle en bois.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#175
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec un pendentif serti de brillants d'un poids combiné d'environ 0,30 ct et d'une perle grise.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 550 / 600 -
#316
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#70
Een 18 K roze gouden ketting met 18 K wit en roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Un collier en or rose 18 ct avec un pendentif en or blanc et rose 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 900 / 1000 -
#447
Gemberpot van Chinees blauw en wit porselein. Met porseleinen deksel. Lichte randslijtage.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine bleu et blanc. Avec couvercle en porcelaine. Légère usure des bords.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 80