#341LladroTwee beeldjes van polychroom porselein, respectievelijk een meisje en jongen met hond.
Deux statues en porcelaine polychrome, resp. une fille et un garçon avec un chien.No longer availableDim. h: 20 en 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Siebert (?)en gedateerd 1957.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: Siebert (?) et datée 1957.No longer availableDim. 53 x 71 cmEstimate: € 200 / 350 -
#41Boer en boerin. Een paar beeldjes van zwartgelakt metaal.
#801WarminkEen tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
#325Een 18 karaats wit gouden ketting met briljanten en een druppelvormige hanger bezet met een fancy diamant van ± 0,65 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct, brillants et un pendentif serti d’un diamant fancy de ± 0,65 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#481Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#44Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Houtsnede. Genummerd 19/750, gedateerd 1962 en gesigneerd buiten de plaat.
”La grandeur de Gand et son futur”. Une gravure sur bois. Numéroté 19/750, daté 1962 et signé hors planche.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601“Oude wijze op ezel”. Een groep van cloisonné. Japans werk, omstreeks 1900.
#888Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Un lot de trois livres de prière du XIXème siècle, dont deux avec une couverture en ivoire. Nous ajoutons une boîte à bonbons avec une scène rural.No longer availableEstimate: € 20 / 30