#518Een zittende Bodhisattva van brons.
#481Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#43“Pilote”. Een beeld van zamak, gemonteerd als lamp. Manco’s en letsel.
#524“Vogels met fruitboom.” Aquarel op scroll. Draagt handtekening.
”Oiseaux et arbre fruitier”. Aquarelle sur parchemin. Porte une signature.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696KatmanduEen handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#435Een porseleinen beeldje van een XVIIIde eeuwse officier.
Une statue en porcelaine représentant un officier du XVIIIème siècle.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 32 / 36 -
#554“Tempeltje aan de dorpsrand”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Smit.
”Temple au bord du village”. Huile sur toile. Porte une signature: Smit.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 250 / 350 -
#590AmalehEen groot Perzisch Gabbeh-tapijt.
#326Een eikenhouten salontafeltje, aan de vier zijdes uitklapbaar.
#369Jakob Smits“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60 / 80