Other lots in this auction
-
#27Een sierstuk van glas en kristal in de vorm van een bloem. Italiaans werk.
Une pièce de décoration en verre et cristal en forme de fleur. Travail italienNo longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#717Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#570Een fijn handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine noué main. Travail précis.No longer availableDim. 174 x 124 cmEstimate: € 200 / 240 -
#854Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#805Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce, style Art Déco, deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm; l: 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#808Twee Kameroenese Fang maskers.
Deux masques Fang du Cameroun.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#548“Twee figuren die kaligrafie beoefenen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Deux figures qui exercent la calligraphie”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689Jack GoderisPeriod: 1916 - 1971“Theekransje”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Partie de thé”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#895Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 9 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen en 14 aperitiefglazen, waarbij 2 van afwijkend ontwerp. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un service de verres en cristal taillé incolore, comprenant 9 verres à vin rouge, 3 verres à vin blanc et 14 verres à apéritif, dont deux verres de modèles légèrement différents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#307LladroEen polychroom porseleinen vaas in art nouveau stijl.
Un vase en porcelaine style Art Nouveau polychrome.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 50

