Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Herten.’ Een zamakken beeld op onyxen sokkel. Art deco stijl.

‘Herten.’ Een zamakken beeld op onyxen sokkel. Art deco stijl.

”Cerfs”. Une statue en régule sur socle en onyx. Style Art Déco.
Dim. h 42 cm
SKU: 2901190157.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #157
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #515

    “Bloemenvaas met viooltjes.” Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening Kvapil.

    ”Vase à fleurs et violettes”. Huile sur toile marouflée. Porte la signature: Kvapil.
    No longer available
    Dim. 15 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #212
    Prosper De Troyer

    “Stilleven met bloemen en appels”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et pommes”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 43cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #504
    Gunnar Alvar

    “Le Roi et Silvia” en “Compositie”. Twee litho’s. Gesigneerd en genummerd resp. 17/150 en 59/150 buiten de plaat.

    ”Le Roi et Silvia” et “ Composition”. deux lithographies. Signées et numérotées resp. 17/150 et 59/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #471

    Een albasten bonbonnière met schelpvormig deksel en met koperen monturen.

    Une bonbonnière en albâtre, couvercle en forme de coquillage et montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #477

    Een lot van zes boeken in verband met Mercator en de Cartografie.

    Un lot de six livres en relation avec Mercator et la Cartographie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #83

    Een serie van drie mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.

    Une série de trois flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #595

    Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.

    Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    “Man met mand vol kostbaarheden op de rug van een zwaluw”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.

    ”Homme et panier remplis de choses précieuses sur le dos d’une hirondelle”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241

    Een lot van drie gesculpteerde nijlpaardtanden met beeltenissen van de Heilige Familie. Op sokkeltjes.

    Un lot de trois dents d'hippopotame sculptées représentant la Sainte Famille. Sur socles.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 24 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #731

    Een siervaas van blauw glas met vergulde versieringen en een handgeschilderde pastorale scène. We voegen er een opaalglazen schaaltje op voet met emailversieringen aan toe.

    Un vase en verre bleu, décorations dorées et une scène pastorale peint à la main. Nous ajoutons un plat sur pied en verre opaline et décorations en émail.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #483

    Een schaaltje van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors in cartouches in een achtergrond van powderblue. Onderaan gemerkt.

    Un petit plat en porcelaine de Chine, décors de fleurs polychromes en cartouches sur fond poudré bleu.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een zeshoekige houten penseelkoker met een fijn uitgestoken landschapsdecor. Chinees werk.

    Un étui à pinceau en bois avec un décor de paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 75
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More