#56Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 80 -
#239“Hollands kanaal”. Olieverf op doek. Hollandse school, niet gesigneerd.
”Canal Hollandais”. Huile sur toile. Ecole Hollandaise, non-signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#126Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
#851Een kleine ronde butler spiegel.
#794Een grote rechthoekige spiegel in verguld houten lijst.
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
#432Julien Celos“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
”Jeune femme et vase. Une statue en jade sculptée sur socle en bois. Pékin.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#834Een gesculpteerd houten wandspiegel.
Un miroir en bois sculpté.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 65 / 80 -
#602Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#750Rosa RamalhoPeriod: 1888 - 1977“Duivel”. Een beeldje van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Le Diable”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100