Other lots in this auction
-
#814Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#577“Drinkend koppel aan een tafel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple buvant à table”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#566Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 340 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#574Monogrammist E.H.“De dans”. Gemengde techniek. Achteraan toeschrijving.
”La danse”. techniques mixtes. Attribution au dos.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 200 / 250 -
#221Een paar bronzen girandoles met telkens zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#630Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#612Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#297Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#190Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#778Madonna met kind van was en textiel onder glazen stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et textile. Sous globe en verre.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#699L. Verheyen“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70 / 80 -
#662Eugène Antoine S. LavieillePeriod: 1820 - 1889“Nachtelijk hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage nocturne à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 57 cmEstimate: € 200 / 220

