#721Een lot van zes kommen van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw. Eén met randschilfers en twee met een haarscheur.
Un lot de six bols en porcelaine Imari. XVIIIème et XIXème siècle. Un avec des éclats et deux avec cheveux.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 16 cmEstimate: € 60 / 100 -
#12“De geseling van Christus”. Een antieke ingekaderde gravure. En een andere.
#815Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#701Een Chinese figuur met ruyi van meerkleurig porselein.
Une figure chinoise avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#28Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20 / 30 -
#380Zes verschillende kleurrijke parelhalssnoeren.
#501Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
#134“Kolonisten”. Olieverf op doek. Naar de Cusco-school.
”Les colons”. Huile sur toile. D’après l’école Cusco.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 150 / 200 -
#159Pazoli (?)Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180 / 240 -
#233Een grote drageoir van roze glas.
#432Julien Celos“Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 30 / 50