Other lots in this auction
-
#118Een olielamp in polychroom porselein en messing. Omgevormd tot lamp. Met coupe van melkglas.
Une lampe à huile en porcelaine polychrome et laiton. Montée en lampe, la coupe est en verre de lait.No longer availableDim. ± 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#461LladroEen geisha van polychroom porselein.
Une geisha en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 35 / 50 -
#518Een zittende Bodhisattva van brons.
Un Bodhisattva en bronze assis.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 110 / 150 -
#670Indo-BidjarEen handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 177 x 123 cmEstimate: € 200 / 300 -
#763Val St. LambertEen lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#658Chinees dominospel, cica 1940. Volledig.
Un jeu de dominos chinois. +- 1940. Complet.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#793Drie verschillende gebeeldhouwde houten Aziatische beeldjes.
Trois statues différentes en bois sculpté asiatiques.No longer availableDim. h: 26 - 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#316Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. 110 x 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#433“Tabac de St. Omer.” Een aardewerken tabakspot met koperen deksel.
”Tabac de St. Omer”. Un pot à tabac avec couvercle en cuivre.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#891Mats Jonasson, Sweden“Flower”. Een ronde kristallen fruitschaal van handgemaakt kristal in de vorm van een bloemenkelk. Gemerkt met label en met oorspronkelijke doos.
”Fleur”. Une coupe à fruits ronde en cristal fait main en forme de calice. Marque et label et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569“Rijstvelden.” Aquarel op papier. Draagt handtekening L. Eland.
”Rizières”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: L.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#89Karel Jan Van den Heuvel“Sleepboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Remorqueur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 34 cmEstimate: € 40 / 60

