Other lots in this auction
-
#588Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#241Een lot van drie gesculpteerde nijlpaardtanden met beeltenissen van de Heilige Familie. Op sokkeltjes.
Un lot de trois dents d'hippopotame sculptées représentant la Sainte Famille. Sur socles.No longer availableDim. h: 16 - 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#192“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd E.D.S. en gedateerd ‘10.
”Vue sur les bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée ‘10.No longer availableDim. 52 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50 / 80 -
#552B.C. Noltee“Meisjes in een Amsterdamse straat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Filles dans une rue d’Amsterdam”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#819Een zilvergepatineerd wijnflessenrek in de vorm van geweitakken.
Un porte-bouteilles en forme de bois en métal à patine argentée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 85 / 100 -
#254Kleine kinderbuste van brons. Gesigneerd Balestra en genummerd 80.
Un petit buste d’enfant en bronze. Signé Balestra et numéroté 80.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Een moderne Litho. Gesigneerd: ‘ Silvain’ en genummerd buiten de plaat 12/100.
Une lithographie moderne. Signée: ‘Silvain’ et numérotée 12/100 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 42 / 48 -
#813Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#871Een smeedijzeren luchter in gotische stijl met vier lichtpunten.
Un lustre de style gothique en fonte et à quatre points lumineux.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Joris Titz“Musée de peintures et sculptures” . Een kleurengravure.
“Musée de peintures et sculptures”. Une gravure en couleurs.No longer availableDim. 11,5 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#782Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van het hoofd van een majorette.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome en forme de tête de majorette.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 40

