#9Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#685Marie StormsEen siercollier met fantasiestenen.
#578Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#404Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
#35Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
#59Een handgeschilderd miniatuurtje op ivoor met voorstelling van een godin in een landschap met planten en een boom, gemaakt van menselijk haar. Rond 1800.
#429Luce Versluys“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#579Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
#450Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Six albums de timbres, dont 3 "Leuchtturm" avec timbres belges. Des premières années à 1979 et 3 "Lindner" avec des timbres belges, de 1940 à 1964 MNH, quelques beaux jeux et feuilles. Bien rempli, en bon état.No longer availableEstimate: € 220 / 260