Similar lots by type
-
#424
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Un lot de trois cruches en faïence.No longer availableDim. H: 12 cm -18 cmEstimate: € 20/40 -
#56
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. H: 56 cm B: 68 cm D: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#372
“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout. Omstreeks 1900.
“Vierge à l’enfant”. Une statue en bois sculpté et polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#758Sitzendorf
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
“Napoléon”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque au dos.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#198Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 650/750 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#631Lazarus TakawiraPeriod: °1952
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“My girlfriend”. Une statue en Serpentine. Marque au dos.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/250 -
#607
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130/160 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#217Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.
“Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderieNo longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 420/500 -
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#728
Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
Une paire de serre-livres en marbre de différentes sortes.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#221
“Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#833
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#207Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.
“Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 480/550 -
#369
“Buildrager”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkeltje.
“Porteur”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30 -
#787
Een bonbonière van roze marmer. Kleine schilfer aan het deksel.
Une bonbonnière en marbre rose. Petit éclat au couvercle.No longer availableDim. b: 19 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#111A. Calendi
“Vrouw met dochter”. Een beeld van terracotta. Achteraan gesigneerd.
“Mère et sa fille”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/120 -
#238
Koperen klokstel in Lodewijk de 15de stijl, 3delig.
Une garniture de cheminée en trois pièces. Style Louis 15.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 200/240 -
#700
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#243
“Johannes”. Een beeld van gebeeldouwd hout. Schade aan een vinger.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 240/400 -
#318
Een eikenhouten koffertje met smeedijzeren beslag en gegalbeerd deksel.
Petit coffre en chêne aux montures en fer forgé. Couvercle galbé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#498
Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.No longer availableDim. Ø: 34 & 13 cmEstimate: € 60/100 -
#580Franklin Mint
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.No longer availableDim. Ø: 38 mmEstimate: € 120/200 -
#664E. Bouillon
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#357
Een lot van dertien boeken met betrekking tot historische figuren, sprookjes en een album met chromo’s. Grotendeels Franstalig.
Lot de treize livres au sujet de personnages historiques, de contes et un album aux chromos. En grande partie en Français.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#259
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#344
Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45/55 -
#651
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60/80