Similar lots by type
-
#7Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.
Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#52Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#31Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#139Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#448Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.
Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#349Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.
Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#332Willy Vandersteen22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#24“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#32Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#62“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#39“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availableEstimate: € 235 / 35 -
#233Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500 / 600
Other lots in this auction
-
#346Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met vier laden.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#122Eleonore Mertens“Hoeve in het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449G.H. Rissen“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#828Een staande klok in een kast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#274Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981“Stad”, 24/45. “Winter op het Kiel”, 35/60. “Winter”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Vier gravures. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ville”, 24/45. “Hiver au Kiel”, 35/60. “Hiver”. “Plaza del Angel. Valencia 1948”. Quatre gravures. Signées et numérotée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#633Een koperen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages op email op de buik. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Flacon à parfum en cuivre à décor de personnages peints à la main sur émail. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#525Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#551Een paar struisvogeleieren.
Paire d’oeufs d’autruche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#527Een zittende Hotei van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Hotei assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 150 / 180 -
#670Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.
Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 & 48 cmEstimate: € 200 / 240


