Similar lots by type
-
#24
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availableEstimate: € 235/35 -
#233
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500/600 -
#52
Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#7
Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.
Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#349
Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.
Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#32
Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#448
Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.
Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#139
Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#353
Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#164Joseph Dirk Uittenbogaard
“Hoeves in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermes dans un paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80/120 -
#210
Een halssnoer met meerkleurige kleine natuurparels met een zilveren slot.
Collier de perles naturelles polychromes. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#709Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979
“Hoevelandschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
“Paysage à la ferme”. Fusain sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 32,5 x 42,5 cmEstimate: € 80/120 -
#687
Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels en bloemen.
Paire de vases muraux en porcelaine de Chine à décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 170/190 -
#81
(Kelims, 5 boeken). Office du Livre 1984. Yani Petsopoulos. “Les Kilims. Tapis tissés et brodés du Moyen-Orient” (als nieuw, hardcover, dustjacket, huls, Frans). Thames & Hudson London 1995. Lee Allane. “Kilims, a Buyer’s Guide” (softcover). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands). Alexandria Press Ltd 1991. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from A(..)
(Kilims, 5 livres). Office du Livre 1984. Yani Petsopoulos. “Les Kilims. Tapis tissés et brodés du Moyen-Orient” (comme neuf, hardcover, jaquette, gaine, français). Thames & Hudson London 1995. Lee Allane. “Kilims, a Buyer’s Guide” (softcover). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, néerlandais). Alexandria Press Ltd 1991. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces fr(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#447
Een paar verschillende watervaasjes van wit porselein met een meerkleurig decor van resp. een vogel bij bloemen en een geisha. We voegen er een capicine kommetje met een decor van pioenen op bruine fond aan toe.
Deux différents vases en porcelaine blanche à décor polychrome d’un oiseau sur des fleurs respectivement d’une geisha. Nous ajoutons un petit bol capucine à décor de pivoines en cartouche.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#654
Een penseellegger van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een vogeltje en granaatappels. Onderaan gemerkt.
Porte-pinceau en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un oiseau et des pommes grenats. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#357
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee karaffen, een vaas en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristal taillé incolore comprenant deux carafes, un vase et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#520
Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#487
Een lot figuurtjes uit Bengalen. Een groepje met muzikanten (schade), een hoofd van een godin, een paardje op wieltjes en een gestileerde vis. We voegen er een Indische tabaksdoos van hout en koper aan toe.
Lot de figurines de Bengale en laiton et bronze. Un groupe de musiciens (dégâts), une tête d’une déesse, un petit cheval sur roulettes et un poisson stylisé. Nous ajoutons un pot à tabac rond en bois et cuivre. Travail indien.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#390
Een lot fantasiejuwelen in bruine juwelendoos met sleutel.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux brune avec clé.No longer availableEstimate: € 20/30