Similar lots by type
-
#459
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#444
“Staand naakt”. Aquarel op papier.
“Nu debout”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#764
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#234Collet
“Portret van een dame.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Portrait de dame”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘41.No longer availableDim. 113 x 83 cmEstimate: € 120/180 -
#714
“Duiven en pioenrozen”. Gouache op zijde. Chinees werk.
“Pigeons et pivoines”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 55 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#92Arthur Perry
“De Britse cavalerie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1899.
“Cavalerie britannique”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 26 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#109
“Zicht op Venetië”. Potloodtekening op papier. Draagt handtekening Jacques Carabain.
“Vue de Venise”. Dessin au crayon sur papier. Porte une signature: Jacques Carabain.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#324
“Boeren bij een hoeve in een landschap”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘FLS’ en gedateerd 1642.
“Paysan devant une ferme dans un paysage”. Aquarelle sur papier. Monogramme FLS et date 1642.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 300/400 -
#304Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“De kunstschilder”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd.
“Le peintre”. Fusain et pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#542Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#659
“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20/25 -
#209Balfoort (?)
“Straatzicht”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue d’une rue”. Fusain et pastel sur papier. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#124
“De schapenhoeder”. Pastel op papier op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Le berger”. Pastel sur papier collé sur toile. Illisiblement signé.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#662Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/35 -
#724Theo Blickx
“Staand naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 32 x 14 cmEstimate: € 50/80 -
#44Godeau
“St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#749
Een architecturale studie. Aquarel op papier. Omstreeks 1900.
Etude d’architecture. Aquarelle sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 56 x 88 cmEstimate: € 50/80 -
#504
“Provençaals havenzicht”. Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
“Port provençal”. Huile sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 20/40 -
#774Herman Standaert
“Dreef”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
“Le chemin dans le bois”. Pastel sur papier. Signé et datée 1978.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#106
Een mahoniehouten gatelegtable in Victoriaanse stijl. XIXe eeuw. Eén klapblad door het vocht getrokken.
Table gateleg en acajou de style victorien. XIXe siècle. Un abattant déformé.No longer availableDim. l: 159 cmEstimate: € 100/120 -
#612
“Collage”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
“Collage”. Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#33
Een siervaasje van email champlevé op geel koper, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Chinees werk.
Vase en émail champlevé sur cuivre jaune décoré de fleurs et de papillons. Travail chinois.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/60 -
#792Boris O’Klein
“Sus aux curieux!” Een ingekleurde ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Sus aux curieux!”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 43 cmEstimate: € 30/50 -
#71
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit twee dekseldoosjes, twee pillendoosjes, een dekselpot op schaal, een pennenkoker met deksel en twee verschillende borden.
Lot de porcelaines varié comprenant deux pots couverts, deux boîtes à pilules, un pot couvert sur présentoir, un cylindre à crayons couvert et deux assiettes diverses.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#814
Een handgeknoopt Oosters karpet van wol.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 80/120 -
#531
Een gemberpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en fabelvogels. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine décoré de fleurs et d’oiseaux fabuleux polychromes. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#395
Vier verschillende horloges van roestvrij met lederen polsband.
Quatre montres en acier inoxydable aux bracelets en cuir.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#140
Een 18 karaats geel gouden hanger met Cartier embleem bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. (één steentje ontbreekt).
Pendentif en or jaune 18 ct à l’emblème de Cartier serti de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct. Une pierre manque.No longer availableDim. 7,20 gEstimate: € 180/250 -
#751
Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.
Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#188
Een zilveren schenkkan met een gedreven vegetaal decor. 835‰.
Verseuse en argent à décor repoussé de plantes stylisées. 835‰.No longer availableDim. 732,66 gEstimate: € 350/450 -
#647Lalique, France
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gegoten kristal. Gemerkt.
“Nu féminin”. Statuette en cristal coulé. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 260/300