#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#306Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
#422Walter Vilain“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#277Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
A pair of porcelain figurines of a boy and a girl with a book, signed Unter Weiss Bach at the bottom.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 25 / 50 -
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#53Lladro‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
#327Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
A set of 2 hand-painted Chinese bowls, both on wooden bases.No longer availableDim. h 5 x Ø 12.5 cmEstimate: € 25 / 50