#112Jean-Baptiste Daveloose“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
#600Guillaume OroEen 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.
An 18 kt yellow gold watch with worn yellow leather wristband.No longer availableDim. 19,10 gEstimate: € 160 / 200 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#87‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
"The young fisherman", a bronze statue on a marble base, bears a signature.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
"Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature.No longer availableDim. 20 x 15cm & 23 x 29cmEstimate: € 150 / 200