#588Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
A set of two wall sconces in wrought iron in the shape of a lyre adorned with flowers.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#586Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#599Karel de PossonPeriod: 1889 - 1960‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
"Village View with Dark Clouds," an etching drawn outside the plate by Karel de Posson.No longer availableDim. h 20 x b 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#391Een bronzen beeld van een samoerai.
A bronze statue of a samurai warrior.No longer availableDim. h 44 cmEstimate: € 150 / 250 -
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
A pair of Chinese porcelain sculpted Pho dogs.No longer availableDim. 7 x 10cmEstimate: € 50 / 75