#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#416Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
#518Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
A Chinese jewelry box made of wood with jade inlay and bronze elements.No longer availableDim. 28 x 18,5 x 15 cmEstimate: € 120 / 150 -
#63Lladro‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
'Dress Rehearsal', a Lladro figurine, model number 5497 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#549Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#568Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
#245Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal Val Saint Lambert vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. 25 x Ø15,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#170Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.85 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#40Een 18 kt geelgouden broche.
An 18 kt yellow gold brooch.No longer availableDim. 5,68 gEstimate: € 180 / 250