Similar lots by type
-
#194
“Religieuze scène”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Scène religieuse”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 800/1200 -
#854Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500 -
#184Henri Van Melle
“Moeder met kinderen in rustiek interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Ekeren 1906.
”Mère et enfants et intérieur rustique”. Huile sur toile. Signée et datée Ekeren 1906.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#864
“Vijver met berken”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Etang aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#862M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#852
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#754Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Meisjesportret”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd en gedateerd 1979.
”Portrait de fille”. Huile sur carton de peintre. Signé et daté 1979.No longer availableDim. 32 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#662Roofthooft
“Muziekgroep”. Mechanisch wandtapijt. XIXde eeuw.
”Groupe de musiciens”. Un tapis noué mécaniquement. XIXème siècle.No longer availableDim. 142 x 96 cmEstimate: € 60/100 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300 -
#629Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948
“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000/1300 -
#182Pierre Joseph Dierckx
“Vader en zoon in het weefatelier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Père et fils dans un atelier de tissage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 420/480 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#679
“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100/160 -
#232Walter Teunink
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#759Van Dalen
“Stadszicht met de Grootbrug te Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur la ville de Malines et le pont Grootbrug”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#222Joseph François
“Watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 50 cmEstimate: € 300/500 -
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée Bernard De Bruyn.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#624Louis Van KuyckPeriod: 1821 - 1871
“Scène in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#203
“Panoramisch landschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd DVH. Vlaamse School, XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage panoramique”. Huile sur toile. Monogramme DVH. Ecole flamande, XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 72 x 112 cmEstimate: € 3000/4000 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#214
“Religieuze scène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène religieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800
Other lots in this auction
-
#552Joz Mous
“Naakt.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#351
Een lot zilver, bestaande uit een tazza, twee kleine mandjes, een kleurloze vaas met zilveren montuur, peper- en zoutpotjes en een mosterdpotje met blauw glazen recipiënten. Eén gebroken. Duitse en Belgische keuren.
Un lot d’objets en argent, comprenant un tazza, deux petits paniers, un vase incolore aux montures en argent, poivriers et salières et un pot à moutarde à récipients en verre bleu. Un cassé. Poinçons allemands et belges.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 100/120 -
#645
Een sobere eikenhouten tafel. Het blad versierd met Perzische tegels, waarbij twee zeshoekige met personages en vier vierkante met vissen. Omstreeks 1800.
Table sobre en chêne. La tablette incrustée de carreaux persans dont deux hexagonaux avec personnages et quatre carrés avec poissons. Vers 1800.No longer availableDim. 175 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#89B. Van Loon
“Boerin met kippen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fermière et poules près d’une fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#390
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met een centrale diamant van 1,30 ct. en 10 kleine diamantjes.
Une bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant central de 1,30 ct et dix petits diamants.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 2300/2500 -
#473
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Mexicaanse wandversiering in de vorm van een vogel.
Une décoration mexicaine en bois polychrome en forme d’oiseau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#260
Ee 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en centrale jade cabochon van ± 9 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une jade cabochon centrale de ± 9 ct.No longer availableDim. 9,48 gEstimate: € 1500/1700 -
#446
Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30/50 -
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#504
“Blaue Aben, Rote Bergen. Compositie”. Olieverf op Paneel. Achteraan toegeschreven aan Jowlensky.
”Blaue Aben, Rote Bergen. Compositie”. Huile sur panneau. Attribué à Jowlensky au dos.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 250/200 -
#356
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#542
Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
Une gravure africaine en bois.No longer availableDim. l: 102,5 cm; h: 30,5 cmEstimate: € 30/40