Similar lots by type
-
#371“L’album de la Guerre 1914-1919”. Uitgave 1927.
”l’Album de la Guerre 1914 -1919”. Edition 1927.No longer availableEstimate: € 55 / 60 -
#469Carle Vernet“Paarden”. Een lithografie door Delpech in mahoniehouten kader. Gesigneerd binnen de plaat. Bijgevoegd een Franstalig boek over de kunstenaar uit 1925.
”Chevaux”. Une lithographie par Delpech dans encadrement en acajou. Signée dans la planche. Nous ajoutons un livre (français) sur l’artiste, 1925.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428LiebigDrie oude chromo-albums.
Trois albums chromo.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#13“Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.
”Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. H. Van Goethem. Pandora.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#77Een lot boeken ivm fotografie:- “Directory of photography in Belgium 1839 - 1905. In twee delen.- “Photographie im Wandel der Zeiten”.- “De camera van Daguerre tot nu”.- “Ridder L.P.T Dubois de Nehaut. Leven en werken”.- “A century of camera’s”.
Un lot de livres en relation avec la photographie:- “Directory of photography in Belgium 1839 - 1905. En deux volumes.- “Photographie im Wandel der Zeiten”.- “De camera van Daguerre tot nu”.- “Ridder L.P.T Dubois de Nehaut. Leven en werken”.- “A century of camera’s”.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#36Een dagobertstoel met lederen zit en fraai uitgewerkte rug. Met datum 1641.
Une chaise Dagobert avec assise et dos ajouré en cuir. Date: 1641.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#73Een vaas van groen geglazuurd aardewerk met een bloemendecor in reliëf. West-Duitsland.
Un vase en faïence à glaçure verte, décors de fleurs en relief. Allemagne de l’Est.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 25 / 30 -
#239Een eikenhouten Régence tweedeursgarderobe. XVIIIe eeuw.
Une garde-robe Régence à deux portes en chêne. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 230 x 180 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#212Henry SchoutenPeriod: 1864 - 1927“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
”Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée et restaurée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#71Een lot van drie balgcamera’s:- Voigtlander Bessa I- Kodak nr 2A folding hawkey- Agfa Isolette III.Allen in werkende staat.
Un lot de trois caméras à soufflet:Voigtlander Bessa IKodak n° 2A Folding hawkeyAgfa Isolette III. Tous en état de marche. Tous en état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#186Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
Une garde-robe à deux portes en chêne, pieds boule. Vers 1800.No longer availableDim. 245 x 190 x 75 cmEstimate: € 100 / 150 -
#675Een paar ovale amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,12 ct.
Une paire d’améthystes ovales ayant un poids total de ± 4,12 ct.No longer availableEstimate: € 130 / 180 -
#861Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.
Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Mont BlancEen balpen met zwarte lak. In origineel etui.
Un stylo-bille laqué noir. Dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#399Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#211Een in twee delen opgebouwde eikenhouten cupboard, met bovenaan twee kleine paneeldeuren en onderaan twee grote deuren en versierd gebeeldhouwde motieven. Van oorsprong XVIIe eeuw, tijdperk Jacobean.
Un meuble en chêne à deux corps, la partie du dessus à deux petites portes panneaux et en dessous deux grandes portes, décoration de motifs sculptés. D’origine XVIIème siècle, époque Jacobean.No longer availableDim. 154 x 153 x 65 cmEstimate: € 200 / 300

