Other lots in this auction
-
#740
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#730
Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#229
“De brand van Troje”. Olieverf op doek. Italiaanse school van de XVIIIde eeuw. Herdoekt.
”Le feu de Troie”. Huile sur toile. Ecole italienne du XVIIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 500 / 800 -
#689
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#537
“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
”Homme et lion”. Une statue en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#840
Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.
Etagère murale arabe présentant une petite galerie et décorée d’incrustations.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#575
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#737
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels.
Une paire de pots à gingembre, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#874
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#364Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Poort van de Vlaaikesgang”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140 -
#476
Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#58Panamarenko
“Vliegend werk”. Een kunstwerk als bouwpakket, uitgegeven in 2004 ter gelegenheid van de tentoonstelling ‘Te land, ter zee en in de lucht’ in het Vlaams parlement. We voegen er een ingekaderde poster van het kunstwerk ‘Bernouili’ aan toe. (25 x 38 cm)
”Oeuvre volante”. Une pièce d’Art en jeu de construction, édition 2004 à l’occasion de l’exposition “Te land, ter zee en in de lucht” au parlement flamand. Nous ajoutons un poster encadré de “Bernouili” (25 x 38 cm).No longer availableDim. Ø: 52 cm; b: 93 cmEstimate: € 1500 / 2000