Similar lots by type
-
#757
Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/10à -
#397
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#333
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, gedecoreerd met een personage in een landschap. Restauraties aan één vaas, de dekselvazen in relatief goede staat. Onderaan gemerkt met de drie klokken. XVIIIe eeuw.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence bleue et blanche décorées d’un personnage dans un paysage. Restaurations à un vase. Marque des trois cloches sous les bases. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#423
Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30/40 -
#197
Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130/150 -
#264
Een officiële brief, ondertekend door de Generaal der artillerie van het Italiaanse leger, Napoleone di Buonaparte op 15 Ventôse, het tweede jaar van de Republiek (5 maart 1794). Inkt op papier. Met expertise uit 1962.
Lettre officielle signée par le Général de l’Artillerie de l’Armée Italienne, Napoleone di Buonaparte. Datée le 15 Ventôse, la deuxième année de la République (5 ars 1794). Encre sur papier. Avec une expertise de 1962.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#398
Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#738
Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#202Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000
Other lots in this auction
-
#662
Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.
Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.No longer availableDim. 45 x 120 cmEstimate: € 120/130 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#715
Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.
Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 300/400 -
#284
“Christus Heilig Hart”. Beeld van meerkleurig biscuit.
“Le Sacré Coeur”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 40/60 -
#628Friedrich Solmann
Een oude viool met twee strijkstokken en met koffer. Te reviseren.
Ancienne violon et deux arcs dans le coffre. A réviser.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#507
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré des signes auspicieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#62
Een mondgeblazen glazen karafje en een handgeschilderd glazen vaasje.
Carafe en verre soufflé à décor d’un personnage en camaïeu blanc et un vase décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 35/45 -
#199Frans Van Immerseel
“De lange wapper”. Een glas-in-loodraam in lichtbak. Gesigneerd.
“Lange Wapper”. Un vitrail avec lumière . Signé.No longer availableDim. 90 x 144 cmEstimate: € 120/200 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct. en een saffier van ± 1,14 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct et d’un saphir de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 1200/1300 -
#429R. Fievet
“Modderig landweggetje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Sentier de campagne boueux”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘64.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#609
Een kerkwandversiering van hout en kunststof, ter ere van Maria, in barokke stijl.
Décoration murale d’église en bois et plastique honorant Marie. Style baroque.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 50/80 -
#711
“Mbulu-ngulu”. Een Afrikaans reliekfiguur van hout en koper. Kota, Gabon.
“Mbulu-ngulu”. Statuette reliquaire en bois et cuivre. Kota, Gabon.No longer availableDim. h: 62,5 cmEstimate: € 100/160