Similar lots by type
-
#398Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een bord van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor op het plat. Achteraan gemerkt. XVIIIde eeuw.
Assiette en faïence polychrome à décor à la chinoise. Marque au verso. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#757Een Delftse dekselvaas van blauw en wit aardewerk. Beschadigingen. XVIIIe eeuw.
Vase couvert en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIIe siècle. Dégâts.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 10à -
#738Een dekselvaas en een terrine van blauw en wit aardewerk. Delft, resp. XVIIIe en XIXe eeuw. Beide zonder deksel.
Vase et terrine en faïence bleue et blanche. Delft, respectivement XVIIIe et XIXe siècle. Couvercles manquent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#197Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.
Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 130 / 150 -
#264Een officiële brief, ondertekend door de Generaal der artillerie van het Italiaanse leger, Napoleone di Buonaparte op 15 Ventôse, het tweede jaar van de Republiek (5 maart 1794). Inkt op papier. Met expertise uit 1962.
Lettre officielle signée par le Général de l’Artillerie de l’Armée Italienne, Napoleone di Buonaparte. Datée le 15 Ventôse, la deuxième année de la République (5 ars 1794). Encre sur papier. Avec une expertise de 1962.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#397Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een tuin in het decor en het ander met bloemen en een vlinder. Delft, XVIIIe eeuw. Lichte randschade.
Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une représentant un jardin, l’autre des fleurs et un papillon. Delft, XVIIIe siècle. Quelques petits éclats.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, gedecoreerd met een personage in een landschap. Restauraties aan één vaas, de dekselvazen in relatief goede staat. Onderaan gemerkt met de drie klokken. XVIIIe eeuw.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence bleue et blanche décorées d’un personnage dans un paysage. Restaurations à un vase. Marque des trois cloches sous les bases. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#7Art nouveau jardinière van metaal.
Petite jardinière art nouveau en métal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#517Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45SwarovskiEen horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#235Giorgio Beverly Hills“Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.
“Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#71Een groot en een klein klepkannetje van beige geglazuurd aardewerk, waarvan één gedecoreerd met een scène uit een Romeinse veldslag in reliëf en met tinnen monturen.Onderaan gemerkt met opschrift: ‘Nov 1st, 1839. Published by C. Meigh, Hanley’.
Une grande et une plus petite verseuse couverte en faïence à glaçure beige, dont l’une décorée d’une scène de combat romaine en relief et aux montures en étain. Inscription vers le bas: ‘Nov 1st, 1839. Published by C. Meigh, Hanley’.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#668Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.
Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.No longer availableDim. 15 à 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#485Een oud album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, matig gevuld met postzegels, overwegend uit de XIXde en eerste derde XXste eeuw. Evenals een oud facturenboek, met zegels uit de Overzeese Gebieden uit dezelfde periode. Vele losse zegels en toevoegingen. We voegen er een Edelweis-album aan toe met Belgisch Luchtpost-en telegraafzegels en voorgedrukte zegels en een album met overwegend spoorwegzegels. En tenslotte een klein FDC-album met Sabena-omslagen met MK-afstempeling.
Un ancien album “Schwaneberger Briefmarken-Album Europa”, contenant des timbres postes, en majorité du XIXe et le premier tiers du XXe siècle. Ainsi qu’un ancien livre de comptabilité avec des timbres des Pays d’Outremer de la même période. Beaucoup de timbres dépareillés. Nous ajoutons un album Edelweis contenant des timbres aériens et télégraphe, des timbres pre-oblitérés et un album avec surtout des timbres des chemins de fer. Finalement un petit album FDC aux enveloppes de Sabena aux affranc(..)No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#463Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Een lot van vijf oude Congolese speren en twee sikkels.
Lot de cinq lances congolaises anciennes et deux haches.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#188Drie zilveren borstels met gegraveerd motief. Poolse keuren, derde gehalte (800‰).
Trois brosses en argent à motif gravé. Poinçons polonais, troisième titre (800‰).No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#401Groot lot vogeltjes van porselein e.a.
Grand lot d’oiseaux en porcelaine e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#301Twee verschillende borden van blauw en wit porselein. XIXe eeuw en omstreeks 1800. Eén met randschilfers. Beiden gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine bleue et blanche du XIXe siècle. L’une avec éclats. Marques aux versos.No longer availableEstimate: € 40 / 50

