Other lots in this auction
-
#571
Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases octogonaux à couvercle en faïence bleue et blanche, les couvercles décorés de lions avec une boule. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/200 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met één centrale briljant van +- 0,44 ct. en met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant central de +- 0,44 ct et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,12 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 700/800 -
#335
Twee kleine vierkante sokkeltjes van gebeeldhouwd hout. Op vier poten. Zuid-Oost-Azië, XIXe eeuw.
Deux petits socles carrés en bois sculpté. A quatre pieds. Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60/100 -
#172M. De Jonghe
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1950.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#475
Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.No longer availableDim. 130x40x185 cmEstimate: € 150/250 -
#578
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Un vase balustre en poterie de Nankin.No longer availableDim. H:46cmEstimate: € 80/100 -
#619Jan BosschaertPeriod: °1957
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
« Aux portes de la ville ». Une sérigraphie. Signée et datée 78/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#184Bruno Vekemans
“Blaise Cendrars”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Blaise Cendrars”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 93 x 71 cmEstimate: € 1200/1500 -
#591Boch
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#512Victor BramsPeriod: 1921 - 2000
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte sur une table de cuisine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#480
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Une partie de service en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. 14 assiettes à dessert, un plat ovale, un petit plat à anses, 11 tasses et 5 sous-tasses, 2 petites tasses et 6 sous-tasses (petits accidents), une assiette creuse, deux vases dont un réparé. Essentiellement XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#389
“Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.
"Portrait abstrait de gentleman." Technique mixte sur panneau.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 250/350