Similar lots by type
-
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997
“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120/160 -
#174Jules BoudryPeriod: 1888 - 1951
“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#184Frans Van Roie
“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#672Oded FeingerschPeriod: °1938
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#282
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#171
“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280/340 -
#764Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#139Roger ParentPeriod: 1881 - 1986
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#224Louis PulinckxPeriod: 1843 - 1910
“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#684Aloys De Lignière
“Stilleven met tulpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux tulipes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903
“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300/500 -
#214R. Dechamps
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#314F. Millenhuber
“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#222Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#209Joseph François
“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220/240 -
#252G. Kimzeke
“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#219
“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300/400 -
#182
“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100/160 -
#342George Karner
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120/140 -
#134Henri De Clerck
“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#144Henri De Clerck
“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#199Leon EngelenPeriod: °1943
“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availableDim. 80 x 100Estimate: € 1200/1400
Other lots in this auction
-
#116
Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100/160 -
#696
Een rond tafeltje in art decostijl met notenhoutfineer.
Une petite table ronde en bois de placage style Art Déco.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#434
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#233
“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#192Constant CapPeriod: 1842-1915
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000/3800 -
#404Teddy
Een vilten bolhoed. Op houten hoedenstaander.
Un chapeau melon en feutre. Sur support en bois.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#448
Een rood metalen kinderpedaalwagen.
Une voiture à pédales pour enfant en métal rouge.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#584
Een bijzetstoeltje met stoffen bekleding.
Une petite chaise à revêtement en tissu.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#150Baume & Mercier Géneve
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availableDim. 40,77 gEstimate: € 2500/3000 -
#362
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#798
Een opvouwbare schildersezel.
Un chevalet pliable.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#530
Een 14 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Broche en forme de noeud en or jaune 14 ct sertie d’améthystes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 10,44 gEstimate: € 180/240