Similar lots by type
-
#578Royal Boch“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120 / 140 -
#1067Een lot van drie Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met metalen kleppen.
Lot de trois chopes à bière allemandes en faïence polychrome et aux couvercles en métal.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1047SteinDrie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#810Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1043SteinVier bierpullen van opaalglas en porselein met tinnen deksel. Eén met een polychroom wapenschild, gemerkt BMF (H. 17 cm). Eén met een afbeelding naar Defregger, gemerkt Gerz (H. 17 cm). Eén met een symbool van de brouwersgilde, gemerkt Rastal (H. 15,5 cm). Eén met bergvolk, gemerkt SandiZell (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#960GienEen paar kandelaars van roze en wit aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur bovenaan.
Paire de candélabres en faïence rose et blanche décorés de fleurs. Marque sous la base. Un cheveu vers le haut.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1035SteinGrote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#955E. Bach“Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Faons”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1041SteinTwee grote bierpullen van steengoed met tinnen deksel. De éne met een polychrome voorstelling van een Rosengarten (H. 42,5 cm). De andere met de titel “Lindenwirtin” in crème en kobaltblauw en met de tekst “Keinen Tropfen im Becher Mehr...” (H. 38,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#805Govancroft, GlasgowEen grote geglazuurde kruik voor chemicaliën van Berk Chemicals. We voegen er een klepkan van blauw en zwart steengoed met tinnen montuur aan toe.
Grande cruche de Berk Chemicals. Nous ajoutons une chope couverte en grès noir et blanc à monture en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#618Een vaas van meerkleurig geglazuurd Torhouts aardewerk.
Vase en faïence de Torhout polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1038SteinGrote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een Biergarten in reliëf in meerdere kleuren, met kobaltblauwe randen en de tekst “In Freud und Leid trink allezeit”, onderaan gemerkt King en 4 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1057Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#417DresdenEen grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.
Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1040SteinGrote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1050SteinGrote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jachtscène in reliëf in beige, met kobaltblauwe randen. Oor in de vorm van een vos. Met tekst “Jäger’s Freud, die grüne Heid”. Onderaan gemerkt Gerz met etiket.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1071Een lot van twee Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk, een laarsvormige kleine pul en een wijnbeker.
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#965“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1117Boch La LouvièreEen gedeelte servies met het bekende Immortelle de Saxedecor ‘Copenhague’, bestaande uit 24 kleine borden, 10 grote borden, 14 diepe borden, 2 aspergeschotels, een terrine, een grote terrine op schotel met pollepel, een slakom en een sauskom.
Partie de service au motif à l’Immortelle de Saxe “Copenhague”, comprenant 24 petites assiettes, 10 grandes assiettes, 14 assiettes creuses, 2 plats à asperges, une terrine, une soupière sur présentoir avec louche, un bol à salade et une saucière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1048SteinVier bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén in de vorm van een pater in een vat, gemerkt Gerzit (H. 18 cm). eén met een pater met bierkruik en met tekst “Wer viel Bier trinkt schläft gut, wer gut schläft sündigt nicht”, gemerkt MR (H. 17 cm). Eén met een guirlande en in een uitsparing de tekst “Wo Bier voll Kraft da braucht man keinen Rebensaft”. (H. 17 cm). Eén met personnages in uitsparingen, onderaan gemerkt Gerz (H. 16 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#411Een cachepot van meerkleurig aardewerk, versierd met een reliëf decor van vlinders en bladeren en de handvatten in de vorm van leeuwenkoppen.
Cache-pot en faïence polychrome décoré en relief de papillons et de feuilles. Anses en forme de têtes de lion.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#603Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#1045SteinVier bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Versierd met wapenschilden en geometrische figuren. Eén gemerkt SKW Trostberg en twee Goebel.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#474Hugo Herman“Naakt met sjaal”. Aquarel. Gesigneerd.
“Nu au châle”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#515Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1123Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#339Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.
“Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30 / 60 -
#443Een schildpad, opgebouwd uit een echt schild met kopje en pootjes van gesculpteerd hout.
Tortue construite d’écaille naturelle et d’une tête et des pieds en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#889“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#750Mapuche indianenTwee halssnoeren met hangers, twee broches, een paar oorbellen en een speld met een munt van 925 ‰ zilver. Ter plaatse gekocht.
Deux colliers aux pendentifs, deux broches, une paire de boucles d’oreilles et une épingle avec pièce de monnaie en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#440PeruTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met hangers van malachiet, aventurijn.
Deux colliers différents en argent aux pendentifs sertis de malachite et d’aventurine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#438Lot van 18 stripverhalen. Krantenpapier: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4, 50, 70, 90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.
Lot de 18 albums de bandes dessinées. Sur papier de journaux: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4,50, 70,90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#256Een eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Armoire à deux ports en chêne. Vers 1800.No longer availableDim. 170 x 110 cmEstimate: € 300 / 400 -
#368Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#825KielingerEen recente hangklok in zwartgelakte kast. Duits werk.
Pendule à suspendre récente en bois noirci. Travail allemand.No longer availableEstimate: € 30 / 50


