Similar lots by type
-
#459W.H. Simmons“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.No longer availableDim. 53 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#584Corneille.“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
“Deux oiseaux dans une journée d’été”. une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche, date au verso 1992.No longer availableDim. 50 X 65 cmEstimate: € 300 / 350 -
#479Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#319“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. & Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. Een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#544“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
“Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#172“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500 / 600 -
#52Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.
Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Een houtsnede. Gesigneerd, genummerd 236/750 en gedateerd 1962 buiten de plaat.
“Gents grootheid leidt haar toekomst”. Gravure sur bois. Signée, numérotée 236/750 et datée 1962 hors planche.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#22Atelier de Desmadryl Jeune“Carte de la plaine de Troïe”. Een XIXe eeuwse kaart. Drukkerij G. Engelmann (Mulhouse 1788-1839). Godefroy Engelmann was de uitvinder van de chromolithografie.
“Carte de la plaine de Troïe”. Carte du XIXe siècle. Imp. G. Engelmann. Godefroy Engelmann fût l’inventeur de la chromolithographie.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#249Cornelis Schut“Madonna met kind”. Een XVIIe eeuwse gravure.
“Vierge à l’Enfant”. Gravure du XVIIe siècle.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Maurice Langaskens‘Snoei Februari’. Ets. Gesigneerd en genummerd 67/100 buiten de plaat.
“La taille en février”. Eau-forte. Signée et numérotée 67/100 hors planche.No longer availableDim. 26x19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#29“Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.
“Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.No longer availableDim. 28 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#719Joan MiroPeriod: 1893 - 1983“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
“Composition”. Litho. Porte une signature.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Corneille“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 117/150 buiten de plaat.
“Femme et Chat”. Litho. Signée, datée ‘98 et numérotée 117/115 hors planche.No longer availableDim. 76,5 x 57,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#32“Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.
“Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#354Dries Van Den BroeckEen lot van zes portretten, waarvan vijf litho’s en een potloodtekening.
Lot de six portraits dont cinq lithos et un dessin en crayon.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#59Henri Tourdoing (?)“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#572Pol MaraPeriod: 1920-1998“Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.
“Il maestro”. Une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 75 x 54,5 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#26Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.
Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.No longer availableDim. H: 76cm B: 60cm D: 38cmEstimate: € 40 / 50 -
#436Een piëdestal van gedraaid eikenhout.
Un piédestal en chêne torsadé.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#121“Jeanne d’Arc”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Eugène Laurent.
“Jeanne d’Arc”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre par Eugène Laurent.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Ploegende boer”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Paysan au labeur”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#258Herman CornelisPeriod: 1915-1997“Ecce homo”. Een beeld van gesculpteerd hout. Gesigneerd.
“Ecce homo”. Sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
“Composition”. Techniques mixtes. Porte la signature: “Rooskens”.No longer availableDim. 69 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#447Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.No longer availableDim. Ø: 16 h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376Een eikenhouten salontafel met twee neerklapbare bladen.
Une table de salon avec deux panneaux rabatables.No longer availableDim. l: 140 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een vide poche van deels gepolychromeerd brons, versierd met een druiventros en een spin in reliëf. Omstreeks 1900.
Vide poche partiellement en bronze polychrome décoré d’une grappe de raisins et d’une araignée en relief. Vers 1900.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#503“Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
“Homme au lampion et oie”. Netsuké en ivoire sculpté. Vers 1900. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 80 / 100 -
#803Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#381RosenthalEen zeer uitgebreid servies met een decor van paarse bloesems.
Grand service en porcelaine à décor de fleurons pourpres.No longer availableEstimate: € 150 / 180

