Other lots by Smits
#312Jacob Smits‘De Maria Boodschap 1’, 2e staat, een ets van Jacob Smits, getekend buiten de plaat en gedateerd 1948.
"The Annunciation 1", 2nd state, an etching by Jacob Smits, signed outside the plate and dated 1948.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 60
#152Jan Van CampenhoutPeriod: 1907-1972“Place de la Concorde, Parijs.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Place de la Concorde, Paris." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#396Maurice Burke ArkanaEen Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
#410Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.21 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#467Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
A heavy bronze statue of an Indian dancer on a pedestal with a lotus flower.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Barend Cornelis KoekkoekPeriod: 1803-1863“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
"Paysage boisé avec des vaches au point d'eau". Huile sur toile. Signée et datée. Retoilée.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 3000 / 3500 -
#360Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Three different silver brooches each set with a cameo.No longer availableDim. 30,70 gEstimate: € 80 / 120 -
#288Wiskemann, BruxellesEen lot van 6 Wiskemann serviesstukken bestaande uit sauskommen, dienbladen en theekannetje.
A set of 6 Wiskemann tableware pieces, including sauce boats, trays, and a teapot.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#276Een houten Louis XVI-stijl bijzetmeubeltje met 3 laden en bronzen elementen versierd. Fineer met enkele barsten.
A wooden Louis XVI style side cabinet with 3 drawers and decorated with bronze elements. Veneer with some cracks.No longer availableDim. 73 x 43 x 32cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een mahoniehouten tafel met harpvormige poten naar Engels voorbeeld.
A mahogany table with harp-shaped legs in the English style.No longer availableDim. 69 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#275‘Oorlog en bezetting, gezien door Oscar Liedel. Een Nederlandse luxe uitgave op 152/500 met kleurafdrukken van aquarellen, gesigneerd door de auteur.
"War and Occupation, as seen by Oscar Liedel. A Dutch deluxe edition out of 152/500 with color prints of watercolors, signed by the author."No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#209Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.
Large gilded mirror with a beautiful crest.No longer availableDim. 183 x 100 cmEstimate: € 300 / 320