Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het verdriet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
E. Dubois

“Het verdriet”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Le chagrin”. Huile sur toile. Signée.
Dim. 74 x 100 cm
SKU: 2806160244.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #244
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Dubois

  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800

Other lots in this auction

  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
  • #208
    Paul Dubois

    “Moeder met kinderen”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd. Gegoten door F. Barbedienne. Met gieterijstempel.

    “Mère et enfants”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée. Fonderie F. Barbédienne. Avec cachet de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 2600 / 2800
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More