Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.

“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.

"The Feeding of the Goat". A painting, oil on canvas, signed and dated 1931 at the bottom. With traces of restoration.
Dim. 40 x 30cm
SKU: 2111230299.
Categories: doek, Online Only schilderijen, Schilderij.
Auction day: 21 November 2023 19:00
Catalogue #299
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #134
    Door Tirry

    “Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109
    Reinier Evert Johannes Roeterink
    Period: 1831-1913

    “Noorderdeel Sint-Laurentiuskerk (Alkmaar)”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, op verso label met opschrift, En met bijbehorende documentatie.

    "Noorderdeel St. Laurentius Church (Alkmaar). A painting, oil on panel. Signed at the bottom, verso label with inscription, and accompanied by documentation."
    No longer available
    Dim. 24 x 19cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #514

    “Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.

    "Port View." A painting, oil on board.
    No longer available
    Dim. 32 x 42cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #572
    Rachel Sutherland

    “Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 39 x 49cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79

    ‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.

    "Departing Fishermen", oil paint on panel in a gilded frame, signed "Rose" in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. h 15 x b 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474
    Rob Baetens
    Period: 1974

    “De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.

    "The Woman of all Peoples". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. With certificate.
    No longer available
    Dim. 100 x 50cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #144

    ‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.

    ‘The Royal Roaster’, oil on canvas depicting a royal feast.
    No longer available
    Dim. h 111 x b 195 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #502
    R. Leclercq

    “Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Easel." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 20 x 22cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #382

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.

    "Landscape with Farmhouse". A painting, oil on panel. Composed of 2 panels with horizontal division. Signed and dated at the bottom. With paint loss.
    No longer available
    Dim. 33 x 38cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #149

    ‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.

    "Prehistoric Scene", oil on canvas depicting a feast in the cave.
    No longer available
    Dim. h 114 x b 227 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #139
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Farm in a landscape with pond." A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 61 x 99cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #119

    “Jezus & Maria”. Een print op doek.

    "Jesus & Maria". A canvas print.
    No longer available
    Dim. 97 x 67cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84

    ‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.

    "Winter joy", oil on panel in a gilded frame, bears signature bottom left.
    No longer available
    Dim. h 12 x b 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #392
    Rooms

    “Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit bowl, flowers, and teapot". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 59 x 79cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #479

    “Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.

    "Paris." An embroidery on canvas, on panel.
    No longer available
    Dim. 47 x 140cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472

    Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.

    A set of 2 miniatures in a bone frame.
    No longer available
    Dim. h 11.5 x b 10.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.

    2 maritime miniatures in a gilded frame, oil on panel, both bear the monogram WS in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Juliette Pintelon
    Period: °1897

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 99 x 78cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #539
    René Engelen

    “Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.

    "Dike on the River Scheldt". Oil paint on board. Signed and dated 1961.
    No longer available
    Dim. 26 x 35,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394
    G Meirsesonne

    “Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.

    "Living room view". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed at the bottom. Inscription on the reverse.
    No longer available
    Dim. 48 x 58cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389
    Boutens

    “Landschap met molen en hoeve”.

    "Landscape with windmill and farmhouse."
    No longer available
    Dim. 60x100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #482

    “Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.

    "Mountain landscape with castles." An embroidered artwork on canvas, on panel.
    No longer available
    Dim. 47 x 145cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222
    Juliette Pintelon
    Period: °1897

    “Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Farm in a landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 34,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Rik Schaepherders
    Period: 1863-1949

    ‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.

    "On the field", oil paint on panel in a gilded frame, signed by Rik Schaepherders.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 26 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #26

    Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.

    A large solid wooden butler tray with removable tray.
    No longer available
    Dim. 81 x 77 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #516

    Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.

    A solid oak kitchen table with 4 drawers. On a sculpted base.
    No longer available
    Dim. 72 x 147 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #498

    “Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.

    "Musicians." A pair of bronze sculpted figurines of a violinist and flutist, on a marble base. By Fonderia Lancini.
    No longer available
    Dim. 27cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #227
    Jul. Dillens

    Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.

    Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581
    RAM

    Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.

    A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.
    No longer available
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #291

    Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.

    A round timer/pigeon clock in copper with lid and leather closure.
    No longer available
    Dim. Ø 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #141
    Edouard Vereycken
    Period: 1893-1967

    “Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.

    "Ostend seaman" - A bust sculpted from stone. Signed at the back.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 x 33cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #383

    Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.

    A Chinese bronze incense burner in the shape of an elephant with a pagoda.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #201

    Een bronzen beeld van een havik op een marmeren sokkel, draagt handtekening en een gietersmerk.

    A bronze sculpture of a hawk on a marble pedestal, with signature and foundry stamp.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311

    Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.

    A centerpiece in gilded zamak in the style of Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. 19 x 50 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #217

    Een grote opgezette hertenkop met gewei.

    A large mounted deer head with antlers.
    No longer available
    Dim. 94 x 64cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #125

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.

    A pair of 18kt yellow gold earrings set with a grey pearl.
    No longer available
    Dim. 1,60 g
    Estimate: € 130 / 160
View all auction items ›

Veiling van 21 & 22 november 2023

Veiling volledig: 600 loten. Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00

21 November 2023 19:00
22 November 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More