#42Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#447A.M.C.
Twee vosjes van crackleware. Onderaan gemerkt.
#798
Een messingen schaal met gedreven decor en twee handvaten met saterkoppen.
#826
Twee antieke handgeknoopte Oosterse karpetjes. Slijtage.
#528
Olifant in crackleware gemonteerd als leeslamp.
#782Eugène DodeignePeriod: 1923 - 2015
“Oude vrouw met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1965.
”Vieille dame et fleurs”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 1965.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#242
Een grote schouwspiegel met vergulde rand.
#298
Een zilveren handtasje met maliën de beugels versierd met putti. Gemerkt 800‰.
#166
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#765
Une bague en or jaune 18 ct sertie de granades ayant un poids total de ± 3,60 ct. (une pierre manquante).No longer availableDim. 14,67 gEstimate: € 300/400 -
#236
Een grote Indische salontafel. Blad op te frissen.
#672Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Afrikaanse vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51.
”Femme africaine”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘51.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100/160