#216
Een koppel waterdragers.
#570
Een ivoren slavenarmband.
#660Pomellato
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#266
Een eikenhouten commode met vier laden. Omstreeks 1900.
#730
Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
#361
Vier vazen in Delftse stijl, met polychroom gedrukt decor, waarvan drie met deksel. Gemerkt “Manufacture of Vases”.
Quatre vases en style de Delft, décor imprimé polychrome, dont trois avec couvercles. Marque “Manufacture of Vases”.No longer availableDim. H. ±31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604
Een staande klok met eikenhouten kast.
#619
#592
Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#463
Een verguld bronzen inktstel in barokke stijl, versierd met engelen. We voegen er een art nouveau vloeiblok aan toe.
Un ensemble d’écriture en bronze doré, style baroque, décoration d’anges. Nous ajoutons un buvard Art Nouveau.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758
Drie Russische zwaardbajonetten.
Trois baïonnettes à épées russes.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 160 / 180