Other lots in this auction
-
#132“Herenportret”. Olieverf op doek. Drie kleine restauraties.
“Portrait d'hommes”. Huile sur toile. Trois petites restaurations.No longer availableDim. 92 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#56Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#246Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une alcôve en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#174Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#134“De lezer”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Le lecteur”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514“Havenstadje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Ville portuaire”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 200 -
#523Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#429E. Armand“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#465IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 91 x 161 cmEstimate: € 120 / 200 -
#691CapodimonteEen Capodimonte beeldje uit kunststof met origineel certificaat.
Une figurine de Capodimonte en plastique avec certificat d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#682Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableEstimate: € 60 / 80

