#526Een handgeknoopt tapijt van wol en zijde. Verschenen. Kashmir.
#688Vier ronde dozen van wortelnoot.
#68Een majolica sierkruik met handgeschilderd decor.
#700Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 250 / 300 -
#299Een smeedijzeren wandspiegel.
#196Een antieke eikenhouten tafel met twee gesculpteerde laden.
Une table ancienne en chêne avec deux tiroirs sculptés.No longer availableDim. 85 x 162 x 55 cmEstimate: € 45 / 60 -
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 80 / 120 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
#373Houten beeldje van een vrouwenfiguur. Indisch werk. Op een stenen sokkel.
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
#259“Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 100 / 180