#303Een paar messingen kerkkandelaars.
Vase Nankin à décor bleu et blanc de paon. Et perforation dans le fond (pour lampe).No longer availableDim. 45,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#16Een antieke lederen reiskoffer. Met sleuteltje.
#428Een grote schotel van celadonkleurig porselein met geschubd motief.
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#569Een designvaas van rood Muranoglas.
#439Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
#418Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550 / 650