#607Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.
A stoneware brown jug. Marked JFNo longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.
An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2900 / 3000 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#356Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.
#498Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100 / 120