Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.

Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.

Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.
Dim. H. 63 cm
SKU: 1804230354.
Auction day: 19 April 2023 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 75 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #692
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas met rood in de massa. Met label en onderaan gemerkt.

    A crystal vase with red in the mass. With label and marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een bruine kruik van steengoed. Gemerkt J.F.

    A stoneware brown jug. Marked JF
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van 0,92 ct. VSI2.

    An 18 karat white gold ring set with a 0.92 ct VSI2 solitaire.
    No longer available
    Dim. 3,40 g
    Estimate: € 2900 / 3000
  • #49
    Hector Depraet

    “Molen te Oostende”, een schilderij olieverf op paneel, onderaan gesigneerd “H. Depraet”

    “Molen te Oostende”, a painting oil on panel, signed at the bottom “H. Depraet”
    No longer available
    Dim. 23 x 18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574

    Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.

    A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.
    No longer available
    Dim. 136 x 61cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #356

    Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.

    An English wooden side table with turned legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 59 x 41cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #349

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #30

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en saffieren in markies geslepen van +- 0,15 ct. en een parel.

    An 18 karat yellow gold ring set with small brilliants and marquise cut sapphires of +- 0.15 ct and a pearl.
    No longer available
    Dim. 5,97 g
    Estimate: € 280 / 350
  • #417

    Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.

    An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509
    Gerard Portielje

    Een lot van 2 tekeningen op papier, gesigneerd.

    A lot of 2 drawings on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #622

    Een Japans bronzen vaasje met email champlevé-decor.

    A Japanese bronze vase with enamel champlevé decoration.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.

    Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More