#247Een Sterlingzilveren schoteltje met geaccoleerde rand. Engelse keuren. Met inscriptie uit 1945.
Une soucoupe en argent sterling avec un bord en accolade. Poinçons anglais. Avec inscription de 1945.No longer availableDim. Ø: 25 cm 448,67 gEstimate: € 200 / 240 -
#473Een vaas in de vorm van een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#256WarminckEen kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.
Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.No longer availableDim. 185 x 48 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#404Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#66Een ronde Engelse boekenstandaard.
#493“Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op een zwart marmeren sokkel.
#687Een paar Napoleontische generaals in polychroom porselein.
Paire de généraux napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#82G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“Rue en hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1900.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#459Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 46 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
“Couple romantique”. Miniature peinte à la main. Probablement époque Napoléon III.No longer availableDim. 8,5 x 11 cmEstimate: € 60 / 80 -
#392Pierre Romain DesfossesPeriod: 1887- 1954“Goudvissen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Poissons rouges. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18,5 cmEstimate: € 50 / 80