Other lots in this auction
-
#652Drie Chine-de-commandeborden, versierd met bloemendecors. Eén gaaf en twee met barst en randschilfers. Omstreeks 1800.
Trois assiettes de Chine-de-commande, ornées de décors floraux. Une intacte et deux avec fêlures et éclats. Circa 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#47Een bolle lampenvoet van Frans porselein met meerkleurige decors naar Fragonard in een Fries, omgeven met vergulde versieringen en op rode fond. Het decor met de hand gereproduceerd op de kap.
Un pied de lampe bombé en porcelaine française à décors polychromes d'après Fragonard dans un frison, entouré de décors dorés et sur fond rouge. Le décor est reproduit à la main sur l'abat-jour.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#480Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,43 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 700 / 800 -
#421Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#641SignoretEen aardewerken schenkkan met blauw glazuur. Onderaan gemerkt.
Pichet en faïence à glaçure bleue. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#451Een flesvaasje van Chinees porselein met een blauw en ijzerrood decor van personage in een landschap. Onderaan gemerkt. Tijdperk Guangxu.
Vase bouteille en porcelaine de Chine à décor bleu et rouge de fer d'un personnage dans un paysage. Marqué en bas. Epoque Guangxu.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120 / 140 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#628Drie Japanse tanto’s.
Trois tantos japonais.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#343Een verzilverd metalen cakebestekje voor twaalf personen. Enkele heften van de messen terug te bevestigen. In etui.
Couverts à gâteaux en métal argenté pour douze personnes. Certains manches des couteaux doivent être rattachés. Dans un étui.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#242M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Vaches dans le pré”. Huile sur toile. Signée et datée '57.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150

