#216
Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.
#656
Een lot van negen Windsorstoelen. Vijf modellen.
Lot de neuf chaises Windsor. Cinq modèles.No longer availableDim. H:86-88 cmEstimate: € 180 / 240 -
#276
Twee verschillende notenhouten fauteuils in Régencestijl.
#239
“Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#357
#144
“Herbergscène”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, herdoekt.
#304Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
"Vue du jardin". Gouache sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#292Claude Sielens
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#247
#211Val Saint-Lambert
#500
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450 / 550