Other lots in this auction
-
#429J.G. Bierwerts“Kettervervolging”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Persécution des hérétiques . Huile sur panneau. Signé et daté 1975.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een parelcollier met drie rijen parels en een zilveren slot.
Collier de perles à trois rangées et avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#410Een lot van vijf sets kopjes en schoteltjes, waarbij drie van 800‰ en twee van 900‰ zilver. 970 gram bruto.
Un lot de cinq ensembles de tasses et soucoupes, trois de 800 ‰ et deux de 900 ‰ d'argent. 970 grammes bruts.No longer availableDim. Ø: 6 - 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#581Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
Un lot de cinq bustes de femmes sculptées en ivoire africain.No longer availableDim. h: 7,5 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Een ronde zilveren serveerschotel. Zonder keuren, maar getest. 1170 gram.
Un plat de service rond en argent. Pas de poinçons, mais testé. 1170 grammes.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 450 / 550 -
#33Geo Maxim“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#298Een fraai uitgewerkte Jugendstil siervaas met een bij en een vlieg in het decor. Begin XXe eeuw. Klein scheurtje.
Un vase décoratif Jugendstil magnifiquement élaboré avec une abeille et une mouche dans le décor. Début du XXe siècle. Petite déchirure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#412“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
Golfeur . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 240 -
#647Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l'Enfant en porcelaine multicolore et dorée. Sous cloche.No longer availableDim. h: 54 cm (stolp)Estimate: € 60 / 80 -
#221Een lot van negen siervoorwerpen van Limogesporselein, bestaande uit miniatuurvaasjes en -klompjes, een schaaltje, twee bonbonnières en twee vaasjes.
Un lot de neuf objets de décoration en porcelaine de Limoges, composé de vases miniatures et de sabots, d'un plat, de deux bonbonnières et de deux vases.No longer availableDim. h: 4 - 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een vijfarmig Venetiaans luchtertje, versierd met kristallen pendeloques. We voegen er twee gelijkaardige appliques aan toe.
Une lampe vénitienne à cinq bras, décorée de pendeloques en cristal. Nous ajoutons deux appliques similaires.No longer availableDim. h: 60 & 25 cmEstimate: € 40 / 50

