Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Schmitz

“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

Hoeve . Huile sur toile. Signée.
Dim. 53,5 x 38 cm
SKU: 2505210329.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #329
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #629
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Twee portretten van André Van den Sande, zijn privéleerling. Olieverf op paneel. Beide met opdracht aan achterzijde.

    Deux portraits d'André Van den Sande, son élève particulier. Huile sur panneau. Tous deux avec dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 18 x 14 & 22 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een Japanse bronzen tijger. Tijdperk Meji. Met glazen oogjes. Gemerkt op de buik.

    Un tigre japonais en bronze. Epoque Meji. Avec des yeux en verre. Marqué sur le ventre.
    No longer available
    Dim. l: 53 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #59
    Yvette Jansens

    “Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.

    Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.
    No longer available
    Dim. 80 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #347

    Een geuten kolenbak.

    Un seau à charbon.
    No longer available
    Dim. l: 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #699

    Een handgemaakte wit aardewerken kaarsenhouder met bloemen.

    Un bougeoir fait main en faïence blanche avec des fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #147

    “Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.

    Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #404
    Pierre Leterme

    “Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 84/85 buiten de plaat.

    Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 84/85 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 46 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #149

    “Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 76 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #266
    Eumig

    Een projector voor 8mm film, inclusief extra lamp, filmlijmklemmetje en projectiescherm.

    Un projecteur pour film 8 mm, avec lampe supplémentaire, clip vidéo et écran de projection.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #676

    Een paar bronzen kerkkandelaars op driehoekige poten. Eén met elektrische montage.

    Paire de bougeoirs d'église en bronze sur pieds triangulaires. Un monté à l’électricité.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #693

    Een eikenhouten wandkapstok met zes bronzen haakjes.

    Un porte-manteau mural en chêne avec six crochets en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 156 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #84
    L. Roggeman

    “Stilleven”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1909.

    Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1909.
    No longer available
    Dim. 30 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More