Other lots in this auction
-
#155
Een peervormige amethist van 9,33 ct. met AIG report.
Une améthyste en forme de poire de 9,33 ct avec rapport AIG.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#59Yvette Jansens
“Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.
Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.No longer availableDim. 80 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#403
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een decor naar de Compagnie des Indes. Einde XIXde eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc décoré d'après la Compagnie des Indes. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een goudfazant en pioenen op blauwe achtergrond.
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#73Jordan Sheffield collection
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Tijdperk art deco. Met bijgevoegd dienblad. Met stofhoezen.
Un service à café et à thé quatre pièces en métal argenté avec poignées en bois. Epoque Art Déco. Avec plateau attaché. Avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#208Robert Haviland & Le Tanneur, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies met blauwe en gouden rand, bestaande uit 36 grote borden, 12 kleine borden, 12 diepe borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes, een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een ovale schotel, twee grote ronde schotels, een tazza, een schotel op lage voet, een slakom, twee ovale schoteltjes en twee sauskommen.
Un service en porcelaine élaboré avec bord bleu et or, composé de 36 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 assiettes profondes, 11 tasses et 12 soucoupes, une cafetière, un pot à lait, un sucrier , un plat ovale, deux grands plats ronds, une tazza, un plat bas, un saladier, deux plats ovales et deux bols à sauce.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#20
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300 -
#531
Een fijn gebeeldhouwd kalkstenen hoofd met hoofdtooi uit het Oude Rijk van Egypte. Ca 2200 v.C.
Une tête de calcaire finement sculptée avec une coiffe de l'Ancien Empire d'Égypte. Vers 2200 avant JC.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#608
Een antieke messingen vogelkooi.
Une cage à oiseaux en laiton antique.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 40 / 50 -
#484
Een paar abstracte werken, pastelkrijt op papier. Dragen beide een handtekening.
Une paire d’oeuvres abstraites, pastels sur papier. Les deux portent une signature.No longer availableDim. 57 x 38 & 58 x 49 cmEstimate: € 300 / 400 -
#683
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Contrabaromètre avec cadran en porcelaine.No longer availableDim. 104 x 14 cmEstimate: € 80 / 100