Similar lots by type
-
#24Jan Muls (?)
“Duinbergen aan zee”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Duinbergen sur Mer”. Huile sur papier. Signé et daté 1946.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#352
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Anton Pieck’.
”Portrait de femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature ‘Anton Pieck’.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#724
“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#594
“Vouloir qu’elle soit morte”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 4/’80.
”Vouloir qu’elle soit morte”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 4/’80.No longer availableDim. 56 x 44 cmEstimate: € 250/280 -
#299C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#294Leopoldo Berthelemy Santa MariaPeriod: 1887 - 1970
“Koeien bij een boerenkar”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Vaches et char”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 33 x 41 cmEstimate: € 100/150 -
#4E. Cahn
“Visser met meisje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 10-02-1905.
”Pêcheur et jeune fille”. Un dessin au crayon sur papier. Signé et daté 10-02-1905.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Paysage de dunes”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/100 -
#404Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenzicht” en “Arbeider”. Twee tekeningen op papier. Beide Gesigneerd.
”Vue portuaire” & “ Ouvrier”. Deux dessins sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 33 & 13 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#79Georgette IserbytPeriod: 1915 - ?
“Meisjesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Portrait de jeune fille”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#834J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
“Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750/850 -
#369Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Rokende man” en “Vrouw met pop”. Twee gouaches op papier. Beide gesigneerd.
”Homme qui fume” & “ Femme et poupée”. Deux gouaches sur papier. Signés.No longer availableDim. 23 x 18 cmEstimate: € 100/140 -
#52
“Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.
”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 48 x 67 cmEstimate: € 30/50 -
#34Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40/50 -
#759
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100 -
#32
‘ La tristesse et la terreur’ . Een lithografie uit de XIXde eeuw.
”La tristesse et la terreur”. Une lithographie du XIXième siècle.No longer availableDim. 18 x 12,5 cmEstimate: € 25/35 -
#382Anna BochPeriod: 1848 - 1936
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#49Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#274
“Cathédrale d’Anvers”. Inkt en aquarel op papier. Getekend Eug. Timmermans, Géomètre - argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.
”Cathédrale d’Anvers”. Encre et aquarelle sur papier. Signé Eug. Timmermans, géomètre et argenteur. Institut Scheppers. Malines, 1909.No longer availableDim. 102 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#59Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#760
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Techniques mixtes sur papier. Signée.No longer availableDim. 45 x 45 cm.Estimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#700
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 5,18 ct. en en centrale robijn van ± 8,15 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants baguettes ayant un poids total de ± 5,18 ct et un rubis central de ± 8,15 ct.No longer availableDim. 16,26 gEstimate: € 400/5000 -
#603
“Meester en leerjongen”. Een groepje van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
”Maître et apprenti”. Un groupe en ivoire sculptée. Signature à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 100/120 -
#23
Een bronzen bas-reliëf met een afbeelding van Sint-Hubertus en de letters F.C.I.
Un bas-relief en bronze, représentation de St Hubert et les lettres F.C.I.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 60/100 -
#46
Een notenhouten bergère in Régencestijl.
Une bergère en noyer style Régence.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
Trois dictons sous cadre. Signés.No longer availableDim. 3 x (20 x 12 )cmEstimate: € 20/30 -
#560
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. DEF. VVS - VS.
”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct. DEF. VVS -VS.No longer availableDim. 3,33 gEstimate: € 1700/1900 -
#103
“Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.
”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100/140 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#624
“Hoeve bij Loosdrecht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Kleine beschadiging.
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500/700 -
#324Maurice Brocas
“Stilleven met cactus.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte et cactus”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#252
Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360/400 -
#859
Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.
Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.No longer availableDim. 61 x 46 x 46 cmEstimate: € 100/150