#482“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#254‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#256Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
An oak deux-corps with 5 doors and 2 drawers, the top 3 doors are adorned with sculpted birds.No longer availableDim. 255 x 140 x 54 cmEstimate: € 200 / 300