#347Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#318Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
A set of 2 bronze candlesticks, lavishly decorated with, among others, garlands.No longer availableDim. h 26Estimate: € 40 / 60 -
#362Een aardewerken vierkante cachepot.
#390Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
#19Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80