#451Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
A wooden helmet mask adorned with two small heads. Possibly from Cameroon.No longer availableDim. 48 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#175Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
A bracelet with 18kt yellow gold links and red woven fabric.No longer availableDim. bruto: 29,10 gEstimate: € 900 / 1000 -
#326Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#321Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
A lot of 8 bronze sculpted figurines with various erotic themes.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 100 / 200 -
#489Een moderne schildersezel in beukenhout.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#161Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.
A girandole of gilded bronze with 6 light points and adorned with crystal pendeloques and a triangular drop at the top.No longer availableDim. 73 x 35cmEstimate: € 150 / 250 -
"Dike on the River Scheldt". Oil paint on board. Signed and dated 1961.No longer availableDim. 26 x 35,5cmEstimate: € 120 / 200