#171G. FieravinoEen art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
An Art Deco vase with a decoration of daffodils and a crackled background.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#86Een massief eikenhouten landelijke open halkast of keuken opbergmeubel in lichte whitewash.
A solid oak rural open hallway cabinet or kitchen storage furniture in a light whitewash.No longer availableDim. 103 x 151 x 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#421Een masker met zwart patina. Mali.
A mask with black patina. Mali.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#329‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
#62“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#413ZannataEen klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
#332‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
#585Een Perzisch handgeknoopte loper.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
A set of 3 Chinese blue and white vases with floral hand-painted decorations.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 25 / 50