#131Imhof Tempus FugitEen vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
A vintage 8-day clock, Imhof, Tempus Fugit, in working condition.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#450Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#537Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
#509“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
#178Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
#377Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#329‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
#529“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
"Abstract elephant." Decorative artwork on canvas.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#302Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
#521Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
#497Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
A wooden sculpture of a kneeling woman. Congo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 60 / 100