Similar lots by type
-
#774Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#724L. Van Tolhuyzen“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#777Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#204“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#742“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#779“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#214Adrianus Van der Schouw“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#244“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#152“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#2M Ford“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#574Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#752V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#783Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
Un lustre en cuivre et verre avec pendeloques en cristal. 8 bras de lumière.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#772Paul Draps“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#762Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#11Een goudweegschaaltje met vijf gewichtjes in etui.
Bascule à or avec cinq poids et dans son étui.No longer availableDim. 15x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139“Vissersboten en personages op het strand”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
“Bateaux de pêche et personnages sur la plage”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#597Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#281Hermes, ParisEen lederen heuptasje (11 x 14 cm), een paar dameshandschoenen en een lederen bandje. In doos.
Sac banane en cuir (11 x 14 cm), une paire de gants et une ceinture en cuir. Dans une boîte.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#474“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#438Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
Petit vase en faïence à décor végétal peint à la main. Glaçure irisante.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32 / 36 -
#495Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Lot de pièces de monnaie et autres: Belgique: 500 BEF, 150 ans indépendance (8 p.); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 p.); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prince Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set avec 4 jetons d’entrée Zoo Anvers 1978. 10 DEM Bonn et 10 DEM Hambourg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#408Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Plat en faïence de Delft à glaçure à l’étain.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#658Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.
Paire de jardinières en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 180 / 200 -
#234“Kerkinterieur met personages”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
“Intérieur d’église aux personnages”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#5Eén oorbel van 18 karaat met een diamand oude slijp van +/- 0,30 ct. in zilver gezet.
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40 / 60 -
#64“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60

