Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
M. Aubert
Period: 1910 - 2006

“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

"Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.
Dim. 80 x 71 cm
SKU: 1312220122.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #122
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #47

    Een vaas van gekleurd glas.

    Un vase en verre coloré.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #83
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #348

    Een ebbenhouten bestekkistje, ingelegd met fruithouten bies. Benen bolpootjes. Gecompartimenteerde binnenkant met fluweel bekleed. Zonder sleuteltje.

    Un coffret à couverts en ébène, incrusté de garnitures en bois fruitier. Pieds boule en os. Intérieur compartimenté doublé de velours. Sans clé.
    No longer available
    Dim. 19 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #219

    Belgische School. “Hooischoven”. Olieverf op paneel.

    Ecole belge. "Gaines de foin". Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 28 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.

    Petit socle en bois à décor sculpté dans la tablette sous verre. Têtes de dragon sur les coins. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #315
    Wiskeman

    Een bestek bestaande uit lepels, vorken, messen, theelepels, cakevorkjes en vismessen voor twaalf personen.

    Un ensemble de couverts composé de cuillères, fourchettes, couteaux, cuillères à café, fourchettes à gâteaux et couteaux à poisson pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #607

    Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.

    Un grand pot en porcelaine de Chine à couvercle avec un décor européen multicolore d'une scène de chasse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #116

    Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.

    Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.
    No longer available
    Dim. 74 x 116 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #28

    Een drageoir van geslepen kleurloos glas.

    Un drageoir de verre incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #486

    Oosters handgeknoopt tapijt wol.

    Tapis d’Orient en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 364 x 248 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #591
    Boch

    Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1
    Capodimonte

    “Greater flamingo”. Een grote groep van Italiaans biscuit. Gemerkt en genummerd.

    "Flamant rose". Un grand groupe de biscuits italiens. Marqué et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More