Other lots in this auction
-
#313Christofle, France
Een verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant cafetière, théière, pot à lait et sucrier avec cuillère.No longer availableDim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 350/450 -
#628
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#687
Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Petite encoignure servant à bar avec une porte tournante en dessus d’un tiroir.No longer availableDim. 98 x 58 x 38 cmEstimate: € 30/40 -
#429
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Monogrammée O.M.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#145
Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten oude slijp en briljant met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,30 ct.
Bracelet en or jaune 14 K serti de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,66 gEstimate: € 250/350 -
#191Pierre Huber
Een vuurvergulde bronzen schouwpendule met een allegorisch bas-reliëf op de koopvaardij in de basis. Bovenaan een tafereel van een pijprokende Moriaan bij een scheepsvracht met anker. Gemerkt op de wijzerplaat. XIXe eeuw.
Pendule en bronze doré au feu. Base décorée d’un bas relief allégorique sur la flotte marchande. A côté de l’horloge un Maure fumant sa pipe, de l’autre côte un ancre. Marque sur le cadran. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 7000/8000 -
#77
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Service à thé et à café sur plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 27 cmEstimate: € 120/160 -
#516Mori Bokhara
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Tapis Mori en laine. Noué main.No longer availableDim. 370 x 275 cmEstimate: € 100/180 -
#343
Een achthoekige kraagvaas van meerkleurig aardewerk van Rouen. Onderaan gemerkt.
Vase octogonal en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60/100 -
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens divers en grès.No longer availableDim. h: 32 - 50 cmEstimate: € 60/100 -
#464
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Dessin géométrique, encre et crayon sur papier. Porte une signature et daté ‘75.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#214Adrianus Van der Schouw
“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/180