Other lots in this auction
-
#643Twee vazen en een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met bloemen en bomen in het decor.
Deux vases et un vase avec couvercle en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de fleurs et d'arbres.No longer availableDim. h: 17 cm - 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un petit tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 153 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#138Val Saint LambertEen designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
Un vase design en cristal bleu doublé, porté par une main incolore. Modèle 'Héra', design d'Alain Thiry. Série limitée à 100 exemplaires. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 350 / 450 -
#188François Frionnet (FFI)Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
Ménagère. Complet pour douze personnes. Seule la pince à sucre manque.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#570Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#262Jean Platteel“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16,5 x 24,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#54Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Un ensemble de quatre officiers de profil peints à la main. Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 19 cm x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#258“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
"Une mer". Poèmes de Dimatra Manda, traduits par Pia Van Hee et Peter Janssens. Avec dix linogravures de Jo Vermeyen. Le tout signé et numéroté 9/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29Een paar landschapjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een Engelse hangvitrine.
Une vitrine suspendue anglaise.No longer availableDim. 72 x 63 x 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#502Guy VandenbrandenPeriod: 1926 - 2014“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
"Composition". Acrylique sur papier. Signé et daté 2012 au verso.No longer availableDim. 57 x 57 cmEstimate: € 1500 / 2000

