Other lots in this auction
-
#745Een 18 karaats wit en gouden Victoriaanse ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague victorienne en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,61 gEstimate: € 350 / 450 -
#526Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#460Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,16 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 4,82 gEstimate: € 300 / 400 -
#20Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 60 / 100 -
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#511Vier letters van gepleisterd en goudgepatineerd hout. Slijtage.
Quatre lettres en bois doré et plâtre. Usures.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#662Paule Nolens“Naakten”. Acryl op papier, recto verso. Gesigneerd buiten de plaat.
”Nus”. Acrylique sur papier, recto verso. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109J.C. Canjels“Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 100 / 160 -
#663Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes. Gerestaureerd.
Un vase couvercle en porcelaine de Chine, décor de petits fous bleu sur blanc. Restauration.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#8612 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150 / 200 -
#102Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130 / 150 -
#335Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,56 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550 / 650

