Other lots by Pauwels
-
#362Henri Joseph Pauwels
“Winters dropszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur village hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#299Jozef Pauwels
“Zonnebloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 84 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#10
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague Art Déco en or blanc et jaune sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,06 gEstimate: € 250 / 300 -
#189
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#231
Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
Un masque-casque en bronze, technique de lavis perdue. Bénin.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#567
“Vogels en pioenen”. Een groep van gesculpteerd speksteen. Chinees werk. Met houten sokkel.
”Oiseaux et pivoines”. Un groupe en pierre de lard sculpté. Travail chinois, socle en bois.No longer availableDim. h: 9,5 + 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#738
Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#787
Een oud Chinees geldstuk. Met inscripties.
Une ancienne pièce de monnaie chinoise, avec inscriptions.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#848
“La Saison, Journa illustré des dames”. Ingebonden jaargangen 1892-95. Band sletig.
”La Saison, Journal illustré des dames”. Reliures des années 1892-1895. Reliure usagée.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#239Theobald MichauPeriod: 1676 - 1765
“Romantisch landschap met ruïne en vee. Gemonogrameerd.
”Paysage romantique, bétail et ruine”. Monogramme.No longer availableDim. 20 x 21 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#30
Een paar 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. parelmoer en email.
Une paire de boutons à chemise en or jaune 18 ct sertis de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,10 ct, nacre et émail.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#168
Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.
Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.No longer availableDim. 117 cmEstimate: € 180 / 240 -
#5Remontoir Ancre
Een zilveren zakhorloge met familieinsigne. Met tinnen staandertje.
Montre de gousset en argent aux initiales familiales. Sur un petit socle en étain.No longer availableEstimate: € 80 / 120