Other lots by Baksteen
Other lots in this auction
-
#325
Een paar 18 karaats wit gouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en forme de coeurs en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,12 ct.No longer availableDim. 1,54 gEstimate: € 250/300 -
#896
Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100/120 -
#399
Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30/40 -
#221Guenoux à Paris
Een Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.
Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 800/1200 -
#16
Twee simpele eikenhouten krukjes. XIXe eeuw.
Deux tabourets sobres en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 25/35 -
#91
Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#378Val St. Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, resp. rood en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt en de tweede genummerd 43/250.
Deux cendriers en cristal taillé, rouge et mauve dans la masse. Marques et le deuxième numéroté 43/250.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#658
Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 100/160 -
#211
Een in twee delen opgebouwde eikenhouten cupboard, met bovenaan twee kleine paneeldeuren en onderaan twee grote deuren en versierd gebeeldhouwde motieven. Van oorsprong XVIIe eeuw, tijdperk Jacobean.
Un meuble en chêne à deux corps, la partie du dessus à deux petites portes panneaux et en dessous deux grandes portes, décoration de motifs sculptés. D’origine XVIIème siècle, époque Jacobean.No longer availableDim. 154 x 153 x 65 cmEstimate: € 200/300 -
#41
Een gesculpteerde houten buste van Christus op marmeren sokkel.
Un buste en bois sculpté du Christ sur socle en marbre.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40/60 -
#837
Twee gemberpotten met een blauw op wit floraal decor, gemonteerd als lampen.
Deux pots à gingembre, décor floral bleu sur blanc, montés en lampes.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#503
Een vaas van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/50