Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
L. Pulmans

“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.
Dim. 40 x 60 cm
SKU: 2501220054.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #54
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #515

    Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.

    Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #96

    Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.

    Un bureau en acajou avec six petits tiroirs et de petits tiroirs derrière le dessus rabattable. Divers dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #541

    “Handstand”. Een beeldje van meerkleurig glas in de geest van Botero

    “Handstand”. Une figurine en verre multicolore dans l'esprit de Botero.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #349
    Mats Jonasson, Sweden

    Een kleurloos kristallen sierstuk met geslepen decor van twee honden. Gemerkt en in origineel doosje.

    Ornement en cristal incolore à décor taillé de deux chiens. Marqué et dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #546

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    No longer available
    Dim. 190 x 200 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #27

    “De ontvoering van Europa. Vrouwelijk naakt op stier”. Een meerkleurig porseleinen groepje.

    L’enlèvement d’Europe. Nu féminin sur un taureau. Groupe en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portretten van een burgerkoppel”. Olieverf op doek. XIXe eeuw, toegeschreven aan Nicaise De Keyser (1813 - 1887)

    Portraits d'un couple civil. Huile sur toile. XIXème siècle, attribué à Nicaise De Keyser (1813 - 1887)
    No longer available
    Dim. 55 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #608

    Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.

    Un Bouddha assis en faïence de Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 33cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #537

    Een messingen kandelaar, gedragen door een Chinese man van gepolychromeerd hout en op messingen voet.

    Un bougeoir en laiton, porté par un Chinois, en bois polychrome et sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #298

    Vier diverse paarden. Twee bronzen, één van smeedijzer van de hand van Laure Frankinet (°1955) en een klein ivoren paardenhoofdje.

    Quatre chevaux différents. Deux bronzes, un en fer forgé de Laure Frankinet (°1955) et une petite tête de cheval en ivoire.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #126

    Een kwartronde eikenhouten hoekkast met een lade onder twee gemoulureerde deuren, versierd met ingelegde stermotieven.

    Encoignure en quart de rond en chêne à tiroir sous deux portes moulurées, à décor d'incrustations d'étoiles.
    No longer available
    Dim. 172 x 113 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #671

    Een paar bronzen kandelaars in classicistische stijl. Balustervormig met vierkant voetstuk, naar boven toe een gegraveerde fries. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style classique. De forme balustre à base carrée, avec une frise gravée au sommet. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More