Other lots in this auction
-
#580Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een grote parel.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct. et d'une grosse perle.No longer availableDim. 9,14 gEstimate: € 650 / 700 -
#492“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue sur le port”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 66 x 42,5 cmEstimate: € 100 / 200 -
#381Een lot Chinees porselein, bestaande uit een potje met drakendecor, een balustervaasje, een kindje en een schotel met landschapsdecor.
Ensemble en porcelaine de Chine, composé d'une jarre à décor de dragon, d'un vase balustre, d'un enfant et d'une soucoupe à décor de paysage.No longer availableDim. h: 6 - 2 5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#549Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.No longer availableDim. 139 x 113 cmEstimate: € 100 / 150 -
#262“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel.
“Paysage d'hiver hollandais”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#437Een Antiek Aziatisch koperen theetafeltje op gesculpteerde houten voet.
Table à thé antique asiatique en cuivre sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
Deux chiens en bronze, un argenté.No longer availableDim. h: 13 & 16,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256WarminckEen kleine staande klok in gefineerd notenhouten kast en het werk met dag-nachtmechanisme.
Une petite horloge grand-père dans un boîtier en placage de noyer et le travail avec mécanisme jour-nuit.No longer availableDim. 185 x 48 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#470Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies slijp en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant taille marquis et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#318Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
Ensemble de table en métal argenté en trois parties avec récipients en verre bleu. Ajout de deux coqs en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#308Een vaasje en een grote driehoekige schaal van gekleurd Muranoglas. De schaal gemerkt.
Un vase et un grand bol triangulaire en verre de Murano coloré. Le bol est marqué.No longer availableDim. h: 23 cm Ø:40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#427Een aardewerken kruik, bekleed met verzilverd en gedreven koper en versierd met been.
Cruche en faïence, plaquée de cuivre argenté et martelé et décorée d'os.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50

