#546
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#255Juvenia, Bruxelles
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
#64Cornelis KoningPeriod: 1893 - 1951
#227
Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
#240
Een 18 K witgouden herenring bezet met een solitair briljant van +- 0,35 ct.
Une bague pour homme en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 4,48 gEstimate: € 700 / 800 -
#241
Een bronzen paard. Gesigneerd ‘Mene”. Zonder sokkel.
#447
#457
Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
#42
Twee handgeschilderde miniatuur damesportretten op ivoor in kadertje van ebbenhout en been. Eén paneeltje gebarsten en bij het andere een benen plaatje manco. Gesigneerd.
Deux portraits de femmes miniatures peints à la main sur ivoire dans un cadre en ébène et os. Un panneau est fissuré et l'autre a une plaque en os manquante. Signé.No longer availableDim. 8,5 x 6,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#286
Een table de milieu met gevacheteerd blad.
#661
Lot en porcelaine du Japon, composé d'un bol (éclat à la base), d'un petit bol et d'une tasse avec soucoupe (petit éclat sur le bord). XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 8 - 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#268
Lot de trois étouffoirs anciens en cuivre (une anse abîmée) et d'un chaudron (anse manquante).No longer availableDim. h: 17 - 35 cmEstimate: € 120 / 200