#148
#15
Twee bronzen hondjes, waarbij één verzilverd.
#410
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 800/900 -
#684Horn Collection
#102Eloy
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#57Charrell
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
#490
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 550/650 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
#230
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant solitaire de +- 0,55 ct. FVVS1. et de brillants en forme de M d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400/1500 -
#322
#696
Ronde salontafel met vier laden in de gordel. Eikenhout.
#534
Een fijn uitgestoken Indiaas houtsculptuur. Madras.