#541
Een Chinese jade pagode met Buddha in 2 delen.
A Chinese jade pagoda with Buddha in 2 parts.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500 -
#374
“Straat tafereel”. Een ets op papier, buiten gesigneerd gesigneerd.
#783
Een kleurlose kristallen coupe met messingen rand.
#16
Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#59R. Delhaye van Antwerpen
“Herfstlandschap met bosbeek”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder en achteraan.
#108
Een verzilverd Wiskemann bestek voor 12 personen in houten bestekkoffer.
#554
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#674C. Castagne
“Lagune.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#259René Dubois
Parijs Straatsicht, olieverf op paneel. Gesigneerd.
#8
Een bajonet in schede. Genummerd 292587. Heft licht verbogen.
#703
Een Imari porseleinen bord.
An Imari porcelain plate.No longer availableDim. Ø 17.5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#36