Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).
Jef Vergauwen

“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).

“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1966 (?).
Dim. 68 x 115 cm
SKU: 2908170169.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Vergauwen

  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232
    Jos Vergauwen

    “Hollands meergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au lac”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 140 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Jos Vergauwen

    “Winters landschap met sloepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More