Similar lots by type
-
#239Isidore MeyersPeriod: 1836 - 1917“Stilleven met fles en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux bouteille et cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46,5 x 32,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Reno“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
“Trilogie A,B et C”. Trois oeuvres modernes. Huile sur toile. Signées et datées 2010.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186“Heilige Maria met kind. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Vierge à l’enfant”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 500 / 750 -
#639Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Nature morte, oignons”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#2Dennery“Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.No longer availableDim. 7 x 5,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219“Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.
“Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.No longer availableDim. 75 x 101 cmEstimate: € 450 / 550 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#722Hilde Hendrickx“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Pierre HoebrechtsEen lot schilderijen: “Landschap”, olieverf op doek, gesigneerd (60 x 90 cm), (kader beschadigd); “Personages voor bomen”, olieverf op doek, gesigneerd (58 x 90 cm), (letsels); “Meisje met honden”, olieverf op paneel, niet-gesigneerd (78 x 53,5).
Un lot de peintures: “Paysage”, huile sur toile, signée (60 x 90 cm), (cadre endommagé), “Personnages devant des arbres”, huile sur toile, signée (58 x 90 cm), (dégâts); “Filles et chiens”, huile sur panneau, non-signé (78 x 53,5 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#684Maurice Musin“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maternité aux gris et rouges”. Huile sur paneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 400 / 500 -
#682Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
“L’Escaut devant Anvers”. Huile sur carton. Attribué à.No longer availableDim. 55 x 67 cmEstimate: € 120 / 180 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#462Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur la Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Frans LaurensPaar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140 / 200 -
#169Jef Vergauwen“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966(?).
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1966 (?).No longer availableDim. 68 x 115 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212Charles Van RoosePeriod: 1883-1960“Stilleven met pioenen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 550 / 600 -
#689Reno“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
“Tangram A, B, C et D”. Quatre oeuvres modernes. Acrylique sur carton. Signés et datés 2005.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#214Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994“Zicht op Latem”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur Latem”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#389René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002Twee bloemenstillevens, resp. Olieverf op paneel en op board. Beide gesigneerd.
Deux natures mortes aux fleurs. Huile sur panneau et carton. Toutes les deux signées.No longer availableDim. 17 x 22 & 24 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Åslund“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
“Dames sur une cour intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 150 / 200 -
#9J. Fenton“Kustzicht met meeuwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mouettes devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569H. Soto“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#229“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
“Portrait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 600 / 800
Other lots in this auction
-
#33Een lot tafelzilver, bestaande uit twaalf messenleggers van verzilverd metaal in de vorm van hondjes, een suikertangetje in de vorm van een vogel, een flessenopener, een zilveren en een verzilverde servetring en drie zoutvaatjes met zilveren dekseltje.
Lot d’argenterie de table dont 12 porte-couteaux en métal argenté en forme de chiens, une pince à sucre en forme d’oiseau, un tire-bouchon, un rond de serviette en argent et un autre en métal argenté, ainsi que trois salières aux couvercles en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#640Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.
Chevalet de peintre en bois de style Louis XV. Dessus restauré.No longer availableDim. h: 171 cmEstimate: € 120 / 200 -
#753Val St LambertVaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Vase en cristal mauve. Marqué et numéroté.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#755Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257Herman CornelisPeriod: 1915-1997Een Madonna met kind van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1959.
Vierge à l’Enfant en terre cuite. Signée et datée 1959.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#526Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad. Marmer gebroken en voorpoot te restaureren.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 150 x 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#88Val St. LambertEen lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#52Een lot van vier kleine etsen met zichten op Brugge.
Lot de quatre petites eaux fortes aux vues de Bruges.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#429Een paar armstoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 150 / 200 -
#638Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Twee oude Chinese scrolls. Eén op zijde met een decor van tijgers in een landschap. En één van bloeiende takken. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux scrolls chinois anciens. Un sur soie à décor de tigres dans un paysage, l’autre aux branches fleuries. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. l: 383 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19Een lot van drie verschillende iconen.
Lot de trois icônes.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 50 / 80

