Similar lots by type
-
#359PANPeriod: 07/02/1963‘Naakte vrouw’. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 60 x40 cmEstimate: € 40 / 45 -
#442GalleDrie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Trois dessins en lavis. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#529Mietje BoonenPeriod: °1939“Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jeune femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Emile PuttaertPeriod: Brussel 1829 - Aywaille 1901“Zicht op de Kathedraal van Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82“Zicht op het Steen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
“Vue du Steen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25 / 40 -
#292“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 450 / 550 -
#669“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Vue de ville”. Acrylique sur papier. Non signée.No longer availableDim. 116 x 85 cmEstimate: € 80 / 100 -
#129Kactonin?“Burcht in de bergen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1938.
“Forteresse dans les montagnes”. Fusain sur papier. Signé et daté 1938.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#679“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#502Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Compositie met kip”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec poule”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 69 x 56 cmEstimate: € 200 / 220 -
#469George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signée.No longer availableDim. 22,5 x 18 cmEstimate: € 100 / 120 -
#522Karel-Jan Van den HeuvelPeriod: 1913 - 1991“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Etude d’un homme assis”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 18,5 x 16,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#204Guy SeradourPeriod: 1922 - 2007“La Lecture à Deauville”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met catalogue raisonné.
“La Lecture à Deauville”. Huile sur toile. Signée. Avec catalogue raisonné.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#182Jos SlootmaeckersPeriod: °1926“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 18,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 283 x 210 cmEstimate: € 5à / 70 -
#151Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Muzikale familie” (H. 47 cm) en “Pelgrim” (H. 37 cm). Twee gipsen muurversieringen, gemonogrammeerd.
“Famille musicale” (H. 47 cm) et “Pèlerin” (H. 37 cm). Deux ornements muraux en plâtre. Monogrammés.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#597Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#545Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40 / 50 -
#528Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#532“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Maris.
“Paysage de Moulins”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Maris”.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#820Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#459W.H. Simmons“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
“The meet of the vine hounds”. Ancienne planche de chasse anglaise.No longer availableDim. 53 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#108Een paar kandelaars van zilvergepatineerd brons, gedragen door twee engelen. Geuten op schaal naar grotere voorbeelden.
Paire de candélabres en bronze à patine argenté portée par deux angelots. Fontes d’après des exemples plus grands.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#467Een lot van twee pijpen, bestaande uit een metalen opiumwaterpijpje en een tabakspijp van hout en been.
Lot de deux pipes comprenant un petit narguilé en métal et une pipe en os et bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60

