Other lots in this auction
-
#454
“Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.
« Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 60/120 -
#72Thomas Creswick
“Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.
Château de Windsor. Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Thomas Creswick.No longer availableDim. 30 cm x 40 cmEstimate: € 300/400 -
#131
“L’accident”. Een bronzen beeld van een vrouw met hoge hakken en een jurk.
"L'accident". Une statue en bronze d'une femme portant des talons hauts et une robe.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 450/500 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Une carafe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 25/35 -
#572
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
"Paysage fluvial". Pastels sur papier.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#408
Twee houten sculpturen van monniken.
Deux sculptures en bois de moines.No longer availableDim. h: 24 cm & 16 cmEstimate: € 80/100 -
#263Quimper
Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
Un vase de quimper et une jardinière, on ajoute un plat en faïence à décor d'archer.No longer availableDim. h: 6 cm - 23 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/60 -
#372
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Village espagnol". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#540
Een 18 K witgouden armband bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 2,04 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1400/1500 -
#62Paul PermekePeriod: 1918
“Een winters landschap in de ochtend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Un paysage d'hiver le matin". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 400/600 -
#642Daeninck
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
"Vue du Graslei à Gand". Une lithographie. Signée et numérotée 32/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#55
Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Une paire de vases à couvercle de style Louis XV à décor de personnages dans des paysages. Faïence bleue et blanche, marquée en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120/200