Other lots in this auction
-
#427
Een paar dekselvazen van polychroom Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine polychrome française avec couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 70 / 100 -
#261
Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#334
“Kerkje aan de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Église de l'Escaut . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39,5 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#586
Een partij papiergeld uit diverse landen, gebruikte staat. België, Frankrijk, Engeland, Canada, Italië en een gevarieerd aantal Duitse biljetten vanaf einde XIXde eeuw tot en met Notgeld en Reichsmarken.
Lot de papier d’argent de différents pays, état usé. Belgique, France, Angleterre, Canada, Italie, ainsi qu’une partie de billets allemands dès le XIXe siècle jusqu’aux Notgeld et Reichsmarken.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#556
Een partij munten van allerlei landen. Daaronder enkele Franse zilveren 5 frankstukken (Napoléon III) en Liberty One dollars met Eisenhower.
Lot de pièces de différents pays, dont quelques pièces de 5 francs français en argent (Napoléon III) et des One Dollar Liberty pièces avec Eisenhower.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#170
Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250 / 1350 -
#656
Een Chinese houten kist met uitgestoken decor.
Une boîte chinoise en bois avec un décor sculpté.No longer availableDim. 40 x 73 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#349
Een lot van zes verschillende wandelstokken in gedreven koperen paraplubak.
Un lot de six cannes différentes dans un porte-parapluie en laiton repoussé.No longer availableDim. h: 61 cm (bak)Estimate: € 40 / 60 -
#601
Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.
Une horloge murale en chêne avec des fleurs sculptées. Avec le mouvement Westminster.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 140 / 160 -
#22
“Quenca”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/6 buiten de plaat.
Quenca . Eau-forte. Signée et numérotée 2/6 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#355
Een gotisch eikenhouten koffertje met gesculpteerde briefpanelen in het front. Deels uit de tijd.
Coffre en chêne de style gothique avec des panneaux de lettres sculptés à l'avant. Partiellement d’époque.No longer availableDim. 30 x 47 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#369Marc Bruylants
“De Lokroep”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1992 en genummerd 7/20 buiten de plaat.
De Lokroep . Lithographie. Signée, datée de 1992 et numérotée 7/20 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 40 / 60